Chytrý spínací modul WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYA

Works with alexa
Značka: Avatto
259 Kč / ks 214,05 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Počet kanálů: 3

Je potřeba nulový vodič

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý spínací modul WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYA

Chytrý spínací modul Avatto vám umožní pohodlně ovládat osvětlení ve vaší domácnosti. Je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže jej můžete ovládat na dálku a odkudkoli. Funguje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Výrobek se zároveň velmi snadno instaluje. Vytvářejte pracovní plány, nastavujte časovače a sdílejte zařízení s ostatními členy rodiny - s Avatto můžete dát sbohem omezením! Přepínač se připojuje přes Wi-Fi a je 3-kanálový.

Avatto/N-WSM01-1/2

Dálkové ovládání pomocí aplikace

Nejste si jisti, zda jste před odchodem do práce vypnuli lampu? Nyní to můžete udělat pomocí svého chytrého telefonu! Vypínač Avatto je kompatibilní s aplikací TUYA / Smart Life, takže můžete světlo ovládat na dálku - stačí pár kliknutí! Chcete, aby i zbytek domácnosti mohl ovládat osvětlení na dálku? Žádný problém - aplikace umožňuje sdílení vybraných zařízení.

Avatto/N-WSM01-1/3

Získejte ještě více možností

Přizpůsobte si osvětlení ve své domácnosti svému životnímu stylu. Aplikace umožňuje používat časovače a nastavit provozní plány pro vybrané spotřebiče - zařiďte, aby se světlo automaticky vypnulo ve 23 hodin, když jdete spát, a zapnulo v 7 hodin ráno, když vstáváte. Výrobek můžete také propojit s dalšími zařízeními nebo senzory a vytvořit inteligentní scénu. Je také možné skupinově ovládat několik vypínačů najednou.

Avatto/N-WSM01-1/1

Jednoduchá instalace - bezproblémový provoz

Instalace vypínače je velmi snadná - nebude vám činit žádné problémy ani vám nezabere příliš mnoho času. Navíc můžete snadno ovládat jedno svítidlo pomocí 2 spínačů - takové řešení je skvělé například v blízkosti schodiště. Pohodlně rozsvítíte světlo v prvním patře a vypnete ho v prvním patře - můžete tak bezpečně vyjít nahoru a vyhnout se nehodě!

Avatto/N-WSM01-1/5

Kompatibilita s hlasovými asistenty

Uvolněte si ruce a užívejte si ještě více svobody. Vypínač je kompatibilní s chytrými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. To znamená, že můžete své osvětlení ovládat hlasem! Nyní vám například k zapnutí nebo vypnutí světel stačí jen několik slov. Ležíte v posteli a chcete zhasnout lampu, ale nemáte po ruce telefon? Vydejte jednoduchý příkaz a sledujte, jak se vám osvětlení přizpůsobí!

Avatto/N-WSM01-1/4

Značka Avatto
Model N-WSM01-1
Barva Bílá
Počet kanálů 1
Napětí AC 100-240 V 50/60 Hz
Maximální zatížení LED 250 W 10 A
Provozní frekvence 2,412-2,484 GHz
Provozní teplota Od -10 °C do 40 °C
Protokol Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n
Dosah Až 100 m
Rozměry 39,2 x 39,2 x 18 mm
Stupeň ochrany IP20
Použití TUYA / Smart Life
Kompatibilita Amazon Alexa, Google Home

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 12 měsíců
Kompatibilita: Google Assistant, Google Home, Tuya, Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.