Wi-Fi Smart spínač elektroměru Sonoff POWR316

Works with alexa
Značka: Sonoff
309 Kč / ks 255,37 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení Wi-Fi
  • maximální zátěž 16 A

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý spínač elektroměru Sonoff POWR316

Pohodlně spravujte své domácí spotřebiče, aniž byste museli vstát z pohovky! Chytré relé Sonoff POWR316 umožňuje dálkově ovládat spotřebiče pomocí aplikací nebo hlasových asistentů. Umožňuje sledovat kumulované údaje a také nastavit konkrétní hodnoty denní, týdenní nebo měsíční spotřeby energie. Je také vybaveno ochranou proti přetížení a jeho maximální zatěžovací proud je 16 A pro odporové zátěže.

Šetřete energii a peníze

Nastavte si vlastní parametry spotřeby energie a snižte tak své účty za elektřinu. Hodnoty denní, týdenní i měsíční spotřeby energie si můžete snadno nastavit například doma - po dosažení cílové spotřeby obdržíte oznámení na svůj chytrý telefon. Průběžně sleduje celkovou spotřebu energie, okamžitou spotřebu energie, aktuálně odebíraný proud a také výstupní napětí zařízení. Vypínač nabízí také režim inching, který vždy po určité době automaticky vypne spotřebiče. Šetřit peníze nebylo nikdy jednodušší!

Řada aplikací

Spínač značky Sonoff se osvědčí téměř všude. S jeho pomocí mimo jiné zkontrolujete měsíční spotřebu elektřiny v obchodním centru nebo na farmě. Můžete jej také použít ke kontrole denní spotřeby energie v garáži nebo u bazénu.

Na míru vašemu dni

Přizpůsobte zařízení připojená k vypínači svému dennímu rozvrhu. Výrobek je vybaven časovačem, takže si můžete nastavit, kdy se má například rozsvítit světlo a kdy zhasnout. Přepínač navíc může fungovat i bez přístupu k Wi-Fi - stačí využít funkci podpory sítě LAN.

Ještě lepší přístup k informacím

Pohodlně ovládejte data shromážděná spínačem. Připojte POWR316 k aplikaci eWeLink a sledujte jej z telefonu! Můžete si také nainstalovat speciální doplněk do svého notebooku a zjistit, které spotřebiče jsou zapnuté, nebo zkontrolovat spotřebu energie ve svém bytě. Spínač navíc ukládá nashromážděná data až po dobu 6 měsíců - pokud chcete, můžete je úspěšně exportovat a uložit do telefonu.

Hlasové ovládání

Chytrý vypínač spolupracuje s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Stačí pár slov a můžete pohodlně ovládat připojená zařízení! Nemusíte ani vstávat z postele, abyste zhasli světla. Kromě toho je výrobek kompatibilní také se softwarem IFTTT a Alexa Energy Dashboard, který vám umožní sledovat spotřebu elektřiny.

Dokonalé zabezpečení

Používejte chytrý vypínač Sonoff bez obav o bezpečnost. Zařízení je vybaveno pokročilou ochranou proti přetížení, která automaticky vypne připojené zařízení při dosažení nastavených hodnot proudu. Kryt zařízení je navíc vyroben z kvalitního PC materiálu, který poskytuje účinnou ochranu proti požáru.

Součástí dodávky je

  • inteligentní spínač
  • rukojeť
  • návod k použití

Parametry

Model POWR316
Rozměry 98 x 54 x 31 mm
Barva Bílá
Vstup/výstup 100-240 V, 50/60 Hz, max. 16 A
Materiál krytu PC V0
Připojení WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHZ
Maximální zátěžový proud: 16A pro odporové zátěže

Doplňkové parametry

Kategorie: Fibaro, Zigbee, Tuya...
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg
Kompatibilita: Google Assistant, IFTTT, Alexa
Připojení: Wi-Fi
Další dodávka: 11.03.2024
Varianta: univerzální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: