WAGO svorka 5x4mm

19,70 Kč / ks 16,28 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Malá, praktická Wago svorka 221-415 pro 5 vodičů. Klapací.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Popis produktu

Kabelová svorka určená pro využití v interiéru. Svorka je vyrobená z kvalitního plastu, v oranžovo transparentním provedení, které umožňuje snadnou vizuální kontrolu správného zapojení. Je velmi praktická, odolná a snadno použitelná. Stačí zatáhnout za páku nahoru, vložit potřebný vodič a zatlačit páku zpátky dolů. Je to jednoduché, rychlé a funkční. Kabelová svorka je ideální pro spojení různých druhů jednotlivých, nebo splétaných vodičů. Je nepostradatelná nejen pro domácí kutily, ale i ve výrobních provozech. Využijete ji například při zapojování osvětlení aj. Šetří čas a práci, není potřeba nic šroubovat a složitě montovat. Stačí jen nacvaknout. Mechanismus kabelové svorky zajistí opravdu pevné, spolehlivé a bezpečné spojení potřebných vodičů, zabraňuje nechtěnému vytažení a rozpojení.

Je praktická, odolná a efektivní

Kabelová svorka je vyrobená z kvalitního plastu, v oranžovo transparentním barevném provedení, které umožňuje snadnou a okamžitou vizuální kontrolu správného zapojení. Je skutečně praktická, odolná a snadno použitelná.
Je praktická, odolná a efektivní

Funguje na jednoduchém principu

Použití svorky je jednoduché, rychlé a funkční. Stačí zatáhnout za páku nahoru, vložit vodič a zatlačit páku zpátky dolů. Šetří čas a práci, není potřeba nic šroubovat a montovat. Výsledkem je pevné, spolehlivé a opravdu bezpečné spojení vodičů. Svorka zabraňuje nechtěnému vytažení a rozpojení.
Funguje na jednoduchém principu

Vhodná nejen pro domácí kutily

Kabelová svorka je ideální pro spojení různých druhů jednotlivých, nebo splétaných vodičů. Je nepostradatelná nejen pro domácí kutily, ale i ve výrobních provozech. Využijete ji například při zapojování osvětlení aj.
Vhodná nejen pro domácí kutily

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroinstalační materiál
Hmotnost: 0.004 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: