TP-Link Tapo T310 chytrý senzor pro měření teploty a vlhkosti




Související produkty
Detailní popis produktu
TP-Link Tapo T310
Chytrý teploměr pro měření teploty a vlhkosti v domácnosti. Kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant. Je vyžadován Tapo Smart Hub (H100).
- Rychlé a přesné monitorování - Detekuje teplotu a vlhkost pomocí vysoce přesného senzoru. Získávání a aktualizace dat každé 2 sekundy. (Přesnost: ±0,3 °C, ±3 % RH)
- Domácí automatizace - Automaticky zapíná/vypíná domácí elektroniku, když se nastavení dostane mimo své rozsahy.
- Bezplatné ukládání dat a vizuální grafika - zaznamenává data o teplotě a vlhkosti a generuje pravidelné souhrny dat.
- Upozornění do aplikace - Dostávejte okamžitá upozornění na svůj telefon, kdykoli úrovně spadnou mimo přednastavené rozsahy.
- Flexibilní instalace - Zavěste jej na šňůrku, připevněte na povrch pomocí lepidla nebo magnetu nebo jej jednoduše položte na stůl.
Vysoce přesný senzor
Vestavěný snímač švýcarské výroby se vyznačuje typickou přesností ±3 % RH, ±0,3 °C / 0,54 °F. Získáváním a aktualizací dat každé 2 sekundy vám senzor poskytuje přesné aktuální informace.
Ukládání a export dat zdarma
Až 2 roky cloudového protokolování a ukládání dat. Exportujte všechna data do souboru CSV zaslaného na váš e-mail, abyste si je mohli kdykoli prohlédnout.
Dlouhotrvající výkon
Díky své bezdrátové technologii s nízkou spotřebou má Tapo T310 životnost baterie až 2 roky s vyměnitelnou knoflíkovou baterií CR2450.
Všestranné použití, flexibilní umístění
Navrženo malé a stylové, aby se vešlo na většinu míst. Zavěste senzor pomocí šňůrky, připevněte na zeď pomocí lepidel nebo připevněte na kovové povrchy pomocí magnetů (vše součástí balení).
Maximalizujte pohodlí a šetřete energii
Senzor automaticky zapíná/vypíná spotřebiče připojené k zařízením Tapo, jako jsou ohřívače, ventilátory a zvlhčovače, aby nastavil úroveň pohodlí v místnosti. Pomáhá také ušetřit na účtech za energii.
Balení obsahuje:
- Tapo T310
- Baterie CR2450
- Lanko
- Rychlý průvodce
- 3M
- Magnet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smart Home |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4897098682388 |
| Aplikace: | Tapo |
| Napájení: baterie: | CR2450 |
| Připojení / protokol: | Matter, Tapo Hub (RF 868/922 MHz) |
| Rozměry: | 46 x 46 x 12,3 mm |
| Rozsah vlhkosti: | 0 % ~ 99 % RH |
| Teplotní rozsah: | -20 až +60 °C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TP-Link je globální lídr v oblasti síťových technologií, který již od roku 1996 přináší inovativní a kvalitní řešení pro domácí i podnikové sítě. Značka je známá především díky svým Wi-Fi routerům, mesh systémům, přístupovým bodům, powerline adaptérům a dalším produktům, které zajišťují rychlé, stabilní a bezpečné připojení k internetu.
Díky široké nabídce produktů TP-Link snadno vybavíte jak malý byt, tak rozsáhlý firemní prostor. Výrobky značky jsou navrženy s důrazem na spolehlivost, snadné použití a dlouhou životnost. Významné ocenění získala také řada smart zařízení pod značkami Tapo a Kasa, která rozšiřují nabídku o chytré zásuvky, kamery nebo osvětlení.
| Výrobní společnost : | TP-LINK Czech, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Pekařská 695/10, Jinonice, 155 00 Praha 5 |
| E-mail : | support.cz@tp-link.com |
