Smart ZigBee Bridge Pro Sonoff ZB Bridge-P

SmartThings Works with alexa
Značka: Sonoff
609 Kč / ks 503,31 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

ZigBee Hub, který umožňuje připojit a ovládat zařízení na standardu ZigBee 3.0 pomocí aplikace eWeLink.

  • Nový výkonnější chip ESP32 - CC2652P

 

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý most Sonoff ZigBee Bridge Pro

Vytvořte si chytrý dům, kde se vám dobře žije. Chytrý most Sonoff ZigBee Bridge Pro umožňuje připojit až 128 zařízení a podporuje 2 protokoly – Wi-Fi a ZigBee 3.0. Umožňuje vám vytvářet chytré scény, spravovat připojená zařízení z aplikace eWeLink a využívat dostupné režimy, aby byl váš domov bezpečnější. Produkt je také kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant a Samsung SmartThings.

 

Podporuje až 128 zařízení

Nyní můžete snadno připojit svá chytrá zařízení ZigBee a Wi-Fi. Most podporuje protokoly Wi-Fi i ZigBee 3.0 pro bezproblémový přenos dat. Umožňuje připojit až 128 zařízení, která mohou fungovat i jako ZigBee routery – s jejichž pomocí rozšíříte dosah vaší sítě. Produkt je kompatibilní se všemi zařízeními Sonoff a ZigBee, jako jsou spínače, chytré zásuvky, senzory a další.

 

Kvůli bezpečnosti

Ovládací panel se vám také pomůže postarat o bezpečnost ve vaší domácnosti. Zkombinujte jej se samostatně dostupnými senzory pro příjem upozornění na váš telefon, když je například v bytě cizí osoba nebo jsou otevřeny dveře. Můžete si také vybrat z dostupných režimů zabezpečení, jako je Doma a Pryč. S Sonoff se nemusíte starat o bezpečnost – budete okamžitě upozorněni na jakékoli rušivé události!

 

Více možností ovládání

S Sonoff ZigBee Bridge Pro můžete rychle a pohodlně aktivovat nebo deaktivovat váš poplašný systém, stejně jako změnit režim zabezpečení. Uděláte to například pomocí aplikace nebo přídavného přepínače (prodává se samostatně). Můžete také vytvořit provozní plány pro připojená zařízení. Nastavte poplašný systém tak, aby pracoval v režimu Pryč během hodin, kdy jste v práci, a přepněte do režimu Doma, když se vrátíte domů.

 

Vytvářejte chytré scény

Kombinujte ovládací panel s různými zařízeními a vytvářejte chytré scény, které vám zpříjemní život. Nechte ventilátor automaticky zapnout, když čidlo detekuje vysokou teplotu v místnosti. Pohybový senzor a osvětlení můžete také nastavit tak, aby se světlo samovolně rozsvítilo, když vstoupíte do místnosti, a zhaslo, když ji opustíte. Ovládací panel je také vybaven bzučákem. Můžete jej tedy například zkombinovat s bezdrátovým tlačítkem a fungovat jako zvonek.

 

Spolehlivý provoz

Nemáte Wi-Fi připojení? Nebo možná dočasný výpadek proudu? Ovládací panel ZigBee Bridge Pro vás nezklame téměř v žádné situaci! Produkt umožňuje vytvářet chytré scény pomocí lokálního připojení, takže vše funguje správně, i když je Wi-Fi odpojeno. Vestavěné hodiny reálného času navíc zajišťují, že výpadek napájení neovlivní ani synchronizaci vašich zařízení. Po obnovení napájení budou nastavené plány stále fungovat.

 

Spousta možností s aplikací eWeLink

Se Sonoff máte vše, co potřebujete, na dosah ruky. Zařízení ZigBee připojená k ovládacímu panelu můžete pohodlně ovládat z aplikace eWeLink. Nejste si jisti, zda jste před odchodem z domu zhasli světla? Nyní to můžete udělat se svým smartphonem! Je také možné vytvářet pracovní rozvrhy. Pokud chcete, sdílejte svá zařízení také se zbytkem domácnosti, aby je i oni mohli ovládat na dálku.

 

Hlasová kontrola

Užijte si ještě větší pohodlí. Jdete spát a nechce se vám vstávat z postele, abyste zhasli světlo? Nebo jsou vaše ruce zaneprázdněné vařením a potřebujete další osvětlení? Teď už jen stačí dát správný povel! Ovládací panel ZigBee Bridge Pro je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa. Svá připojená zařízení tak můžete ovládat hlasem! Produkt také funguje s aplikací Samsung SmartThings.

 

Parametry 

Značka Sonoff
Model ZB Bridge-P
Vstup 5V-1A
Bezdrátové připojení Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz, ZigBee 3.0
Provozní teplota -10 °C-40 °C
Materiál PC V0
Hmotnost 35 g
Rozměry Rozměry 62 x 62 x 20 mm
Podpora aplikace eWeLink, Sonoff
Kompatibilita Google Assistant, Samsung SmartThings, Amazon Alexa

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.062 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi, Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.