Smart Wi-Fi Switch Sonoff MINI R2

Works with alexa
Značka: Sonoff
169 Kč / ks 139,67 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Sonoff MINI R2. Z vašeho "hloupého" vypínače na zdi udělá Sonoff mini chytrý, dálkově ovládaný vypínač

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

DIY chytrý Wi-Fi spínač Sonoff MINI R2
Inteligentní Wi-Fi spínač Sonoff MINI R2 vám dává ještě více možností pro správu vašeho chytrého domova. I přes své malé rozměry zaujme výkonným provozem. Umožňuje ovládat zařízení hlasem nebo aplikací a díky DIY režimu si jej ještě lépe přizpůsobíte svým potřebám. Umožňuje také připojení externích přepínačů. Zajišťuje bezpečnost používání a velmi snadno se instaluje.

Funguje v různých konfiguracích
Zařízení může pracovat s různými typy externích spínačů, jako je SPDT nebo NC/NO. Díky malým rozměrům jej můžete instalovat do různých typů montážních boxů. Je také kompatibilní s evropskou normou. Je vhodný pro konfiguraci schodišťových spínačů nebo dveřních spínačů. MINI R2 perfektně funguje i s osvětlením. Následující režim činí světlo dokonale kompatibilní s nástěnným vypínačem.

Aplikace, která vám usnadní život
Chcete další možnosti? Použijte aplikaci eWeLink a ovládejte svá zařízení na dálku. Můžete jim také vytvořit přísné pracovní plány. Sonoff MINI R2 je navíc kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant, takže své chytré zařízení můžete ovládat také hlasovými příkazy. Můžete také vytvářet pokročilé inteligentní scény.

Sdílejte kontrolu
Tím možnosti, které vám aplikace nabízí, nekončí. Vybraná zařízení můžete sdílet s ostatními členy domácnosti, aby se i oni mohli těšit z jejich pohodlného dálkového ovládání. Sdílejte ovládání se svou rodinou nebo přáteli – oni ocení možnost spravovat chytré spotřebiče ze svých chytrých telefonů.

Ještě více možností s režimem DIY
O něco pokročilejší uživatelé si mohou spínač Sonoff dále přizpůsobit svým očekáváním. Speciální DIY režim vám umožňuje použít REST API pro připojení MINI R2 k vašemu již existujícímu systému pro správu chytré domácnosti.

Užijte si bezpečné používání
Použití Sonoff MINI R2 je bezpečné, což je potvrzeno certifikátem ANATEL. Výrobek také prošel 2KV testy. A co víc, porty S1 a S2 byly označeny šedou barvou, abyste si pamatovali, že je nesmíte připojovat k vyššímu napětí. Externí anténa přepínače byla umístěna uvnitř přepínače pro zvýšení výkonu a bezpečnosti zařízení.Parametry produktu
ZnačkaSonoff
ModelMINIR2
Wi-FiIEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
VstupAC 100-240V 50/60Hz 10A Max.
VýstupAC 100-240V 50/60Hz 10A Max.
MateriálPC V0
Velikost42,6x42,6x20 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fibaro, Zigbee, Tuya...
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 0.043 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Alexa
Připojení: Wi-Fi
Varianta: universal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: