Chytrý vypínač Sonoff S-MATE

139 Kč / ks 114,88 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý spínač Sonoff S-MATE

Užijte si ještě pohodlnější ovládání vašich chytrých zařízení. Namontujte spínač Sonoff S-MATE do krabice s běžným nástěnným spínačem a poté jej spárujte s jiným spínačem, jako je MINI R3 (prodává se samostatně). Díky tomu budete moci na dálku ovládat připojené zařízení, i když se vyskytnou problémy s připojením k internetu. Produkt je kompatibilní s 1/2/3tlačítkovými spínači a k napájení potřebujete pouze baterii CR2032.

Pohodlné ovládání zařízení

Spárujte spínač MINI R3 se S-MATE, abyste jej mohli ovládat lokálně pomocí signálu eWeLink-Remote. Produkt umožňuje ovládat zařízení s ním spárované dvěma způsoby. Funguje s 1/2/3tlačítkovými spínači, takže jedním tlačítkem můžete zařízení zapnout/vypnout a ostatními aktivovat scény v aplikaci eWeLink. Dosah S-MATE je až 50m.

Snadná instalace a konfigurace

Montáž zařízení vám nezpůsobí žádný problém. Vše, co musíte udělat, je umístit do spínací skříňky. Výrobek je navíc napájen bateriemi CR2032, takže nevyžaduje použití nulového vodiče (N). Díky tomu je ideální i pro instalace „starého typu“.

Upozornění: Pro správnou funkci S-MATE je nutný spínač jako MINI R3, který lze zakoupit samostatně.

Parametry
Značka Sonoff
Model S-MATE
Zdroj napájení 1x baterie CR2032 (3V).
Materiál (skořepina) PC V0
Vstup 100-240V ~50/60Hz 16A max.
Výstup 100-240V ~50/60Hz 16A max.
Provozní teplota -10 °C-40 °C
Rozměry Rozměry 54 x 45 x 24 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.054 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.