IP Indoor Camera Arenti Indoor1 2K

Works with alexa
Značka: Arenti
899 Kč / ks 742,98 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vnitřní IP kamera

  • Bezdrátová komunikace 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n)
  • Noční viditelnost až 10 m
  • Kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa a Google Assistant
  • Ocenění Red Dot Award 2021 za design

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Vnitřní IP kamera Arenti Indoor1 WiFi 2K 5G

Jak můžete snadno zajistit bezpečnost svého domova? Nainstalujte si vnitřní kameru! Arenti Indoor 1 je zařízení, které zaručuje obraz v Ultra HD kvalitě! Kamera je vybavena detektorem pohybu a hluku, umožňuje obousměrný přenos zvuku a podporuje systémy Android a iOS. Díky těmto funkcím máte naprostou kontrolu nad tím, co se děje ve vašem domě, i když tam nejste. Stačí se podívat na displej telefonu a ujistit se, že je váš domov v bezpečí. Kamera Arenti Indoor 1, která získala ocenění Red Dot Award 2021 za design, se vyznačuje promyšleným designem, který umožňuje kameru umístit a namířit na požadovaný prostor. Nastavte si ji podle svých představ a mějte konečně klid!

Arenti/INDOOR1/4

Kamera Indoor 1 je vybavena snímači pohybu a hluku, které jsou součástí inteligentního systému pro detekci nežádoucích událostí. Když kamera zaznamená pohyb člověka nebo zaregistruje hluk, automaticky začne nahrávat krátké 180sekundové záznamy, které pak najdete na kartě SD nebo v cloudu. Aplikace vás navíc na událost okamžitě upozorní. Můžete tak rychle zachytit nežádoucí situace a dokonce jim předejít!

 

Arenti/INDOOR1/9

Zařízení je vybaveno 100° objektivem. Poskytuje křišťálově čistý obraz v rozlišení Ultra HD. Díky tomu máte lepší přehled o tom, co se děje ve vaší domácnosti, a snadno identifikujete osobu nebo zvíře v dosahu kamery. Zařízení také využívá infračervené záření, což znamená, že poskytuje vynikající viditelnost i v noci, a to na vzdálenost až 10 metrů. Bez ohledu na denní dobu uvidíte každý detail dění v dosahu kamery.

 

Arenti/INDOOR1/6

Sami se rozhodněte, která oblast je pro vás nejdůležitější. Kamera je bezdrátová, takže ji můžete snadno nainstalovat kamkoli. Zařízení podporuje vlastní nastavení oblasti detekce pohybu, což znamená, že můžete jemně vyladit zorné pole, ve kterém má kamera detekovat pohyb, a zvýšit tak účinnost sledování. S kamerou Arenti si můžete být jisti, že váš domov je v bezpečí.

 

Arenti/INDOOR1/1

Kamera Indoor 1 umožňuje obousměrný přenos zvuku, což znamená, že nejen slyšíte, co se děje v dosahu, ale můžete také hovořit přímo s osobou v místnosti, kde je kamera umístěna. Díky tomu můžete zavolat děti na večeři, aniž byste museli zvyšovat hlas nebo vyděsit potenciálního zloděje. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, mějte kontrolu nad tím, co se dějeu vás doma!

Arenti/INDOOR1/7

IP kamera Arenti Indoor1 je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android, což znamená, že situaci v dosahu kamery můžete sledovat v reálném čase ze svého telefonu. Kamera je kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa a Google Assistant, takže ji můžete používat i hlasem. Aplikace vás upozorní, kdykoli kamera zaznamená pohyb nebo hluk.

 

Arenti/INDOOR1/3

 

Balení obsahuje:

  • Kamera
  • Držák
  • Adaptér
  • Kabel
  • Výstražná nálepka

Doplňkové parametry

Kategorie: Zabezpečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Arenti se zaměřuje na chytré domácnosti a bezpečnostní technologie. Jejich produktová řada zahrnuje chytré kamery, video zvonky, senzory pohybu a další zařízení pro monitorování domova. Jejich cílem je poskytnout uživatelům jednoduchá a efektivní řešení pro zabezpečení a automatizaci jejich domovů, aby se cítili v bezpečí a pohodlí.