PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Internorm Extension

9 928,29 Kč / ks 8 205,20 Kč bez DPH
Skladem*
Možnosti doručení

S Internom Extension můžete integrovat Internorm I-tec stínění a větrání do Loxone Smart Home a získat výhody ze spolupráce s dalšími zařízeními ve vaší domácnosti.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

VĚTRÁNÍ A STÍNĚNÍ V PRAVÝ ČAS

Chytrá domácnost Loxone se postará o vaše pohodlí. Ví, zda má stínit a větrat, protože zná datum, čas, počasí, aktuální polohu slunce a především vaše preference. Díky spolupráci elektronických zařízení s různými senzory můžete svůj dům plně automatizovat. Loxone Internorm Extension plně integruje špičkové technologie I-tec rakouského výrobce Internorm.

 

IDEÁLNÍ VZDUCH I BEZ KLIKY NA OKNĚ

Pravidelné větrání je důležité nejen pro zdraví a pohodu. Výměna vzduchu v místnosti snižuje rizika tvorby plísní a poškození konstrukce vlhkostí.

V chytrém domě Loxone na to ani nemusíte myslet. Ventilační systém řízený Autopilotem se postará o ideální klima v každé místnosti zvlášť pomocí senzorů a nastavení vašich preferencí.

 

Přítomnost
Čas
Vlhkost Počasí Úroveň CO² Teplota Snadná obsluha
Čím více pohybu v místnosti, tím častější bude větrání. Předem si stanovte, které časy pro větrání preferujete.

 

Senzory budou hlídat úroveň vlhkosti vzduchu.

 
Nepříznivé počasí přeruší program na potřebnou dobu. Senzory CO² zařídí čerstvý vzduch dřív, než rozbolí hlava Reguluje teplotu pokojů zdarma, když to počasí dovolí. Automatiku lze kdykoli nahradit stiskem tlačítka či aplikací.

 

AUTOPILOT PRO ŽALUZIE

Spojení kvalitního systému stínění I-tec s inteligencí Loxone smart home přinese vaší domácnosti maximální pohodlí a zároveň úspory za energie, aniž byste museli na cokoli myslet. Automatika se postará o správné využití žaluzií, i když nebudete doma.

 

Sluneční svit Příjemné přítmí Teplota Maximum světla Simulace přítomnosti Dobrou noc / Příjemný den Snadná obsluha
Autopilot ví o intenzitě slunečního záření, aby mohl správně řídit žaluzie. Máte chuť si pustit film nebo v klidu relaxovat? Automatika se postará o příjemné přítmí Využije slunce pro vytápění nebo naopak zabrání přehřátí místnosti zastíněním. Automatický náklon lamel se postará o maximální využití přirozeného světla bez oslnění. V době vaší nepřítomnosti pohybující se žaluzie odradí případné nezvané hosty. V době spánku je místnost zastíněna, ráno vás naopak příjemně probudí svítání. Automatiku lze kdykoli doladit nebo nahradit stiskem tlačítka či aplikací.

 

 

NOVÉ MOŽNOSTI

Vaše domácnost bude díky propojení I-Tec a Loxone nejen mnohem pohodlnější, ale získá také nové možnosti. Jako bonus k snadnému ovládání stínění a oken získáte spolupráci s dalšími zařízeními. Běžná tlačítka, fotovoltaika, topení či senzory – vše bude kooperovat v harmonii díky centrální inteligenci Miniserveru.

Infografika chytré domácnosti s integrací technologie I-tec

Balení obsahuje:

  • 1 × Internorm Extension
  • 1 × 868 MHz anténa
  • 1 × plán zapojení a stručný návod k obsluze

Více technických informací a návod k instalaci najdete zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.085 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Loxone je průkopníkem v oblasti chytrých domácností a automatizace. Jejich cílem je zjednodušit a zefektivnit životy lidí tím, že budou domy, hotely, kanceláře a průmyslové prostory bezpečné, energeticky účinné a snadno ovladatelné.

Loxone se zaměřuje na poskytování inovativních technologických řešení pro chytré domy, mění způsob, jakým lidé vnímají a využívají svůj domov.