PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Inteligentní zásuvka - FIBARO Wall Plug type E (FGWPE-102 ZW5)

1 590 Kč / ks 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Inteligentní dálkově ovládaný zásuvkový adaptér jenž vám nezabere moc místa, je schopna komunikovat přes Z-Wave a ještě k tomu monitoruje aktuální spotřebu zátěže a tím pomáhá šetřit peníze!

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Nejmenší na světě

Inteligentní zásuvka s funkcí měření spotřeby od společnosti Fibaro je kompaktním a sofistikovaným zařízením typu plug & play, které umožňuje dálkové ovládání. Tato šikovná zásuvka nabízí široké možnosti využití pro ovládání elektrických spotřebičů, monitorování jejich spotřeby a testování dosahu signálu vaší chytré domácnosti s technologií Z-Wave.

 

 

 

Extrémně kompaktní a pěkný design

Fibaro je nejmenší a nejvíce atraktivní zařízení tohoto typu na světě. Díky svému hladkému povrchu, kruhovému LED indikátoru a modernímu designu, perfektně zapadá do každého interiéru.

Plug & Play

Pro instalaci Fibaro zásuvky není zapotřebí žádné složité nářadí nebo pomoc elektrikáře. Postačí jednoduše vybalit zařízení, zapojit ho do elektrické zásuvky a připojit k němu libovolné elektrické spotřebiče. Uživatelsky přívětivé rozhraní usnadňuje snadné a intuitivní přidání Fibaro Zásuvky do Fibaro Systému.

Excelentní design

Každý díl byl vytvořen s vysokou mírou detailu, přesnosti a prošel náročnými testy. I přes mnoho technických výzev bylo zařízení vyvinuto bez jakýchkoli ústupků. Zařazení není jednoduché vzdálené ovládání zásuvky je to skutečné inženýrské mistrovství.

Věděli jste, že? RGB LED kroužek vás informuje o aktuální spotřebě připojeného spotřebiče (zátěže) vizuální změnou barvy a kryt je vyroben s vysoce kvalitních materiálů!

 

 

 

Monitorování spotřeby

Ověřte si současnou spotřebu energie ve vašem domě a pomocí řídící jednotky Z-Wave zjistěte, který spotřebič vyžaduje nejvíce elektrické energie.

Ušetřete peníze

V řídících jednotkách Fibaro je možné sledovat spotřebu v přehledných grafech a identifikovat místnost s nejvyšší energetickou náročností nebo zjistit, který spotřebič nejvíce přispívá k výši účtu za elektřinu.

 

Dětská pojistka

Zařízení je vybaveno speciálním, vestavěným bezpečnostním krytem pro ochranu a bezpečnost. Tento bezpečnostní prvek je obzvláště užitečný v případě, že máte doma malé děti, které jsou zvědavé a mají nižší věk.

 

 

 

Zátěž pod kontrolou

Fibaro Zásuvka je jedním z nejmenších zařízení, které umožňuje sledovat spotřebu elektrické energie. LED kruh mění barvu podle aktuální zátěže připojeného spotřebiče. Navíc, zabudovaný teplotní senzor začne blikat, pokud teplota dosáhne 55 °C, a alarm se aktivuje, když je spotřebič připojen s větší zátěží než 2,5 kW.

Tester dosahu Z-Wave sítě

Fibaro Zásuvka disponuje speciální funkcí pro ověření dosahu chytré Z-Wave sítě. Snadné a rychlé testování aktuálního stavu propojení. Pro spuštění procesu stačí podržet tlačítko na zásuvce po několik sekund. Barevný LED kruh se přepne do fialové a zařízení přejde do testovacího režimu. Díky LED kruhu a jeho změně barvy lze prověřit pokrytí signálem.

Bezdrátová aktualizace

Můžete jednoduše provést bezdrátovou aktualizaci vašeho zařízení pomocí řídící jednotky Fibaro, kdykoliv je k dispozici nový firmware. Není třeba odpojovat Fibaro zásuvku ze sítě nebo se zabývat připojováním k počítači. Stačí kliknout na tlačítko aktualizace a můžete trávit čas s rodinou a přáteli.

Babysitter

Při výchově dětí je klíčové stanovení a dodržování pravidel. Fibaro může být užitečným pomocníkem i v této oblasti. Připojte Fibaro Zásuvku k herní konzoli nebo televizoru v dětském pokoji a pak budete moci z pohodlí rozhodovat, zda mají děti povoleno používat konzoli nebo televizi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Bezdrátové připojení: Z-Wave Plus (868.42MHz)
LED Kruh: 16 milionů barev indikujících el. spotřebu
Maximální zátěž: 2,500W
Monitorování spotřeby: aktuální spotřeba (W) a kumulovaná spotřeba (kWh)
Napětí: 230V, 50Hz
? Typ zásuvky: Typ E

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FIBARO je polská společnost zaměřující se na chytrou domácnost a domácí automatizaci. Jejich produkty jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na každý detail. FIBARO se stal lídrem na trhu chytrých domácností během 10 let existence. Jejich mise spočívá v poskytování pohodlného, přátelského a bezpečného domova. Vize FIBARO je stát se předním dodavatelem systémů automatizace budov a nabízet nejlepší možné řešení pro chytré domovy. Společnost klade důraz na kontrolu kvality a všechny výrobky procházejí důkladnými testy v průběhu výroby.