Fröling Extension

6 606,12 Kč / ks 5 459,60 Kč bez DPH
Skladem*
Možnosti doručení

Světová novinka: Ovládání kotle podle aktuální teploty v jednotlivých místnostech s Fröling Extension. Integrujte do své inteligentní domácnosti kotle na tuhá paliva a využijte vlastnosti zónové regulace od Loxone.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Inteligentní ovládání kotlů

Doteď bylo ovládání kotle řízeno podle venkovní teploty. S novým Fröling Extension bude možné v inteligentní domácnosti od Loxone, ovládat kotel dle aktuální potřeby v jednotlivých místnostech. Termostat v každém pokoji podá kotli informaci o aktuální teplotě a přitopí se jenom tam, kde to bude právě zapotřebí. Díky Fröling Extension v kombinaci s individuální regulací teploty v každé místnosti lze ušetřit až 30 % energie.

Příklad ovládání kotle s Fröling Extension:

Ráno

Kotel: vysoká potřeba vytápění

Venku je zatažené pochmurné počasí. Do domu se tedy okny nedostává žádné teplo ze slunečního záření.

V koupelně je příjemná teplota, ale v obývacím pokoji je o 2°C méně než je požadováno.

Aby byl přechod mezi pokoji příjemný a bez teplotních rozdílů. Je potřeba v obývacím pokoji zatopit. S tím si Miniserver lehce poradí. Zvýší teplotu topné vody – kotel musí zkrátka pořádně hořet.

Kotel je tak dopoledne aktivní.

 

 

 

 

 

Odpoledne

Kotel: není třeba topit

Odpoledne svítí slunce. Energie získaná ze solárních kolektorů vystačí k udržení teploty v místnostech, a tudíž nevzniká potřeba topit.

Kotel zůstává nečinný!

 

 

 

 

 

 

 

 

Večer

Kotel: nízká potřeba vytápění

Není tedy potřeba příliš topit, teplota topné vody se zvýší jen lehce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OVLÁDÁNÍ OKRUHU, KOTLE I NÁDRŽE

Fröling Extension může být použito jak v domácnostech, tak ve větších budovách. Jen s jedním Fröling Extension může být kontrolováno a řízeno až 18 topných okruhů, 8 kotlů a 4 akumulační nádrže.

 
 
 
 
 
 

INFORMACE O STAVU A VZDÁLENÝ PŘÍSTUP

Jeden pohled na Loxone App stačí ke zjištění stavu a hodnot bojleru, akumulační nádrže nebo topného okruhu – kdykoli a kdekoli.

Ze senzorů lze zjistit: hlášení o poruchách, status čerpadel topného okruhu, různé hodnoty kotle, venkovní teplotu, teplotu akumulační nádrže, bojleru a topné vody, stav nabití akumulační nádrže.

S Loxone Smart Home App můžete své vytápění pohodlně monitorovat a ovládat také vzdáleně. Ať už jste na dovolené nebo ve 2. patře svého rodinného domu.

 

O PROBLÉMU VÍTE HNED

Díky zapojení Fröling Extension budete o poruchách topného okruhu nebo při dosažení hraničních hodnot vždy včas informován. Systém upozorní pomocí telefonu, e-mailu nebo například blikající kontrolkou a akustickým signálem z hudebního systému. Máte tak dostatek času na řešení neočekávané situace.

 
Balení obsahuje:
  • 1 × Fröling Extension
  • 1 × Fröling adaptér DB9

 

Více technických informací a návod k instalaci najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.085 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Loxone je průkopníkem v oblasti chytrých domácností a automatizace. Jejich cílem je zjednodušit a zefektivnit životy lidí tím, že budou domy, hotely, kanceláře a průmyslové prostory bezpečné, energeticky účinné a snadno ovladatelné.

Loxone se zaměřuje na poskytování inovativních technologických řešení pro chytré domy, mění způsob, jakým lidé vnímají a využívají svůj domov.