Chytrý vypínač Wi-Fi s monitorováním spotřeby energie Sonoff POWR3 (25A/5500W)

SmartThings Works with alexa
Značka: Sonoff
809 Kč / ks 668,60 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení Wi-Fi
  • výkon až 5500 W 
  • zátěž až 25 A

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý vypínač s monitorováním spotřeby energie Sonoff POWR3 (25A/5500W)

Užívejte si pohodlné dálkové ovládání chytrých zařízení a získejte přístup k podrobným informacím o spotřebě energie ve vaší domácnosti. Vylepšený spínač Sonoff POWR3 disponuje výkonem až 5500 W a podporuje zátěž až 25 A. Umožňuje přesně měřit výkon, proud a napětí připojených zařízení a umožňuje sledovat shromážděné údaje prostřednictvím aplikace. Je kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je například Google Assistant. Byl také vybaven ochranou proti přetížení.

Ještě vyšší výkon - více možností použití

Spínač disponuje vysokým výstupním výkonem až 5500 W, což mu umožňuje podporovat širokou škálu zařízení. Bude také dobře fungovat jako měřič spotřeby energie pro celou místnost. Stačí k němu připojit všechna zařízení v místnosti - spotřeba energie každého z nich se bude počítat nezávisle. POWR3 navíc ukládá nasbíraná data po dobu 100 dní - pokud chcete, můžete je také exportovat do souboru CSV a uložit do telefonu.

Zapínání a vypínání zařízení jedním kliknutím odkudkoli

Vyrazili jste na delší cestu a máte obavy o bezpečnost svých zařízení? Nejste si jisti, zda jste nezapomněli některé z nich vypnout? Žádný problém! S vypínačem POWR3 můžete svá zařízení vypnout kdykoli a kdekoli pomocí několika kliknutí v aplikaci! Postaráte se tak o bezpečnost svých zařízení a vyhnete se příliš vysokým účtům za elektřinu. Produkt podporuje vzdálené zapínání/vypínání zařízení a synchronizuje jejich stavy.

Využijte funkci měření spotřeby energie, kdykoli budete chtít.

Sami rozhodnete, v jakém okamžiku má POWR3 začít nebo přestat měřit spotřebu energie. Minutu, 10 minut nebo třeba 2 hodiny? Pokud chcete zkontrolovat, kolik elektřiny vaše zařízení spotřebují v daném časovém období, stačí spustit aplikaci a použít příslušnou funkci! Sonoff vám dává do rukou úplnou kontrolu.

Pohodlný přístup k informacím

Získejte pohodlný přístup k údajům shromážděným přepínačem. Jednoduše spárujte všechna zařízení POWR3 s aplikací eWeLink a ovládejte je ze svého chytrého telefonu. Příslušný doplněk můžete nainstalovat také do svého notebooku. Tímto způsobem můžete například zkontrolovat, které spotřebiče jsou zapnuté, nebo si přečíst uložené údaje o spotřebě energie ve vaší domácnosti.

Možnost hlasového ovládání

Vypínač je kompatibilní s platformami a chytrými asistenty, jako jsou Google Assistant, Samsung SmartThings, Amazon Alexa a Yandex Alice. Připojená zařízení tak můžete pohodlně ovládat jednoduchými hlasovými příkazy. Nemusíte ani vstávat z pohodlného křesla nebo sahat po telefonu! Výrobek je také kompatibilní s nástrojem Alexa Energy Dashboard, který uživatelům usnadňuje úsporu energie.

Účinná ochrana proti přetížení

S chytrým vypínačem Sonoff POWR3 se nemusíte obávat o bezpečnost. Pokročilá ochrana proti přetížení umožňuje nepřetržitě sledovat napětí, proud a výkon, který je do zařízení dodáván. Pokud je zjištěna jakákoli abnormalita, napájení se okamžitě automaticky přeruší. Tím se zabrání poškození spínače a zvýší se bezpečnost používání.

Normálně uzavřené relé

Na rozdíl od jiných zařízení tohoto typu byl POWR3 vybaven normálně uzavřeným (NC) relé. Díky tomu nedojde k ovlivnění obvodu ani v případě výpadku napájení nebo poškození spínače. Stav napájení můžete také sami nastavit pomocí aplikace.

 

Parametry 

Značka Sonoff
Model POWR3
Typ výrobku Chytrý Wi-Fi přepínač
Napětí 100-240 V AC
Vstup 100-240V ~50-60Hz 25A Max.
Výstup 100-240V ~50-60Hz 25A Max.
MCU ESP8266
Spínací kanál Jeden
Maximální zatížení 25A/5500W
Bezdrátové připojení Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4GHz
RF 433 Mhz Ne
Kompatibilita Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings, Yandex Alice
Režim DIY Ne
Shoda CE, FCC, RoHS
Materiál pouzdra PC V0
Podporované systémy Android a iOS
Provozní teplota -10 °C - 40 °C
Rozměry 162x122x45,5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.528 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Alice, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.