Chytrý termostatický ventil Meross

Works with Apple Home SmartThings Works with alexa
Značka: Meross
659 Kč / ks 544,63 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Chytrý termostat s detekcí otevřeného okna

 • Funguje s Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa a Google Assistant
 • Detekce otevřeného okna
 • 1 x Meross HomeKit Hub může připojit až 16 termostatů.
 

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý termostat Meross MTS150HK (EU)

 

Zpříjemněte si domov teplem a rozlučte se s příliš vysokými účty za vytápění. Chytrý termostat od společnosti Meross umožňuje dálkové ovládání a plánování prostřednictvím aplikace. Podporuje také hlasové ovládání a je kompatibilní mimo jiné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Zařízení také dokáže automaticky vypnout vytápění, když zjistí otevřené okno. Pro správnou funkci termostatu je zapotřebí samostatně dostupný chytrý rozbočovač Meross (není součástí dodávky - jeden hub dokáže současně ovládat 16 samostatných zařízení (senzory, detektory kouře, termostatické ventily). 


Detekuje otevřená okna

Už se nemusíte obávat příliš vysokých účtů za vytápění. Pokud termostat zjistí otevřené okno, okamžitě vypne vytápění. Vyhnete se tak placení velmi vysokých částek. I když zapomenete, že je topení zapnuté, a rozhodnete se byt trochu vyvětrat, zařízení Meross se o to postará a ušetří vám starosti.


 

Vytváření plánů vytápění

Jak jinak se můžete vyhnout nadměrným účtům a ušetřit peníze? Je to jednodušší, než se zdá! Termostat Meross umožňuje vytvářet provozní plány prostřednictvím aplikace. Díky tomu můžete snadno přizpůsobit vytápění svým potřebám a životnímu stylu. Už se nemusíte obávat, že se vrátíte z práce do studeného domu nebo že po vašem odchodu bude topení zbytečně běžet!


Pohodlné dálkové ovládání

Nyní máte vše potřebné na dosah ruky. Termostat můžete ovládat na dálku pomocí aplikace Meross. Zařízení také spolupracuje s Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a Samsung SmartThings. Díky kompatibilitě s hlasovými asistenty jej můžete také pohodlně ovládat pomocí jednoduchých příkazů. Nemáte u sebe chytrý telefon nebo máte zaneprázdněné ruce? Stačí pár slov a můžete si topení přizpůsobit svým potřebám!


Vytápění, které potřebujete

Pomocí více termostatů můžete snadno nastavit teplotu v každé místnosti tak, aby dokonale vyhovovala vašim požadavkům. Jak to funguje? Každé zařízení se ovládá samostatně. V dětském pokoji tak můžete udržovat příjemné teplo kolem 25 °C. V kuchyni, kde je v provozu trouba a plynový sporák, postačí přibližně 18 °C. Nechcete zmrznout po vylezení z horké vany? Nastavte teplotu v koupelně na přibližně 20 °C!

Snadná instalace a konfigurace

Bojíte se složité konfigurace zařízení? Nemusíte! Instalace termostatu je velmi snadná a rychlá a díky přiloženým adaptérům se vyznačuje širokou kompatibilitou. Potřebuje pouze 2 baterie AA (nejsou součástí balení). Pro správný provoz je třeba dokoupit chytrý rozbočovač od společnosti Meross. Chcete dálkově ovládat zařízení nastavená v Apple Home? Stačí nastavit HomePod, Apple TV nebo iPad podle vlastního výběru jako domácí rozbočovač.
Balení obsahuje

 • 1 x inteligentní radiátorový termostat
 • 1 x adaptér konektoru Danfoss RA
 • 1 x adaptér konektoru Danfoss RAV
 • 1 x adaptér konektoru Danfoss RAVL
 • 1 x adaptér s konektorem M28 x 1,5
 • 1 x adaptér Caleffi konektoru
 • 1 x adaptér konektoru Giacomini
 • 1 x uživatelská příručka

 Parametry

Značka Meross
Model MTS150HK
Verze EU
Napájení 2x baterie AA 1,5 V (nejsou součástí dodávky)
Typ konektoru M30 x 1,5 (6 adaptérů je součástí dodávky)
Rozměry 8,2 x 5 x 5 cm
Bezdrátový standard 433 MHz
Certifikace CE, RoHS, WEEE
Systémové požadavky iOS 13 nebo vyšší, Android 4.1 nebo vyšší, existující připojení Wi-Fi
Provozní teplota 0 °C-40 °C
Teplota skladování -40°C-70°C
Provozní vlhkost 10%-90% (bez kondenzace)
Skladovací vlhkost 5-90 % (bez kondenzace)
Použití Meross
Kompatibilita Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.293 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Apple HomeKit, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JG Avatar autora | 16.12.2023
Za mě super v tom, že to funguje. Trochu mi u těchto hlavic vadí, že moc nespolupracují s home assistentem, ale základní funkce fungují. No a za tu cenu, cajk :)

Meross je společnost založená v roce 2016, která se zaměřuje na kreativitu a inovace v oblasti chytrých domácností. Jejich tým odborníků se snaží vytvářet produkty, které zlepšují životy lidí a přinášejí inteligentní a jednoduché řešení pro domovy. Meross se rychle rozrůstá a nabízí širokou škálu chytrých zařízení, jako jsou zástrčky, žárovky, spínače, ochrany před přepětím, otvírače garážových vrat a termostaty. Jejich produkty jsou kompatibilní s různými platformami jako Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a SmartThings.