Chytrý termostat pro ohřev vody Avatto WT100 3A WiFi Tuya

Works with alexa
Značka: Avatto
799 Kč / ks 660,33 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení Wi-Fi
  • čidlo NTC
  • Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice ...

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý termostat ohřevu vody Avatto WT100 3A Wi-Fi TUYA

Chytrý termostat Avatto ZWT100 slouží k ovládání vytápění v domácnosti, kanceláři apod. Je vybaven čidlem NTC, které je zodpovědné za přesnost teploty až na 1 °C. Umožňuje zapnout nebo vypnout pohon, který řídí přívod teplé vody pro vytápění prostor. Má vestavěnou WiFi a spolupracuje s aplikacemi Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice atd.

Naprogramujte jeho provoz

V aplikaci Tuya nebo Smart Life můžete naprogramovat provoz termostatu. Zařízení podporuje různá nastavení teploty na dobu 5+2 / 6+1 / 7 dní, resp. se 6 časovými režimy na den. Můžete také použít manuální a automatický režim.

Pohodlné ovládání

Chytrý termostat Avatto WT100 můžete ovládat 3 různými způsoby. Výrobek funguje s aplikacemi Tuya a Smart Life, které si stáhnete do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Díky tomu můžete nastavit provoz výrobku bez ohledu na to, kde se nacházíte. Termostat je možné ovládat také prostřednictvím hlasových příkazů - WT100 je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atd. Využít můžete také dotykový displej výrobku.

Přístup k nejdůležitějším informacím

Další výhodou termostatu Avatto WT100 je jeho LCD displej. Z něj se dozvíte o nastaveném provozním režimu, připojení k síti, nastavené teplotě nebo zapnutém bezpečnostním zámku. Navíc termostat zobrazuje aktuální čas. Můžete také nastavit jas displeje nebo jej zcela vypnout. Všechny nejdůležitější informace tak budete mít na dosah ruky - stačí jen letmý pohled!

Další funkce

Chytrý termostat Avatto WT100 je vybaven speciálním dětským zámkem, který zabraňuje používání zařízení. Tím zabráníte zapnutí/vypnutí nechtěné funkce. Kromě toho je možné spojit několik zařízení WT100 do skupin, a získat tak ještě větší kontrolu. Přístup k zařízení můžete udělit i dalším členům domácnosti, aby jej mohl ovládat každý z vás.

Obsah balení

  • termostat
  • návod k použití
  • šrouby x2


Parametry

Výrobce Avatto
Model WT100-WH-3A
Napětí AC 95-220V 50/60Hz
Maximální zatížení 3A
Senzor NTC
Displej LCD
Přesnost 1°C
Teplotní rozsah 5°C~60°C
Provozní teplota -5°C~50°C
Rozsah zobrazované teploty 0°C~51°C
Spotřeba energie <1W
Rozměry 86 x 86 x 40 mm
Použití Tuya, Smart Life
Hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atd.
Bezdrátové připojení Wi-Fi

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.219 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Google Home, Alice, Tuya, Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.