Chytrý termostat pro kotle Avatto WT410-BH-3A-W 3A WiFi (Bílá)

Works with alexa
Značka: Avatto
899 Kč / ks 742,98 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • ovládání plynových kotlů

  • aplikacemi Smart Life a Tuya Smart

  • kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a Yandex Alice

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Avatto WT410-BH-3A-B Inteligentní kotlový termostat s 3A WiFi

Spravujte teplotu vody u vás doma moderním způsobem. Inteligentní termostat Avatto WT410-BH-3A-B je určen pro ovládání kotlů s maximálním zatížením 3A. Díky Wi-Fi konektivitě můžete na dálku ovládat teplotu pomocí aplikace. Produkt také spolupracuje s oblíbenými hlasovými asistenty a umožňuje plánování a integraci s dalšími chytrými zařízeními. Přijměte inovativní řešení a ušetřete na účtech za elektřinu a užívejte si pohodlí a dostupnosti teplé vody!Avatto/WT410-BH-3A-B/4

Vytvořte dokonalé podmínky

Termostat Avatto nabízí pokročilé možnosti týdenního programování, které vám umožní nastavit různé teploty pro 6 časových období ve všední dny a 2 časová období o víkendech. Jedná se o ideální řešení pro rodiny, které chtějí přizpůsobit teplotu vody svým aktuálním potřebám. Nastavitelný jas HD LED obrazovky poskytuje další pohodlí, zejména v noci, kdy může být spánek rušen. Nechybí ani možnost úplného vypnutí osvětlení.

Avatto/WT410-BH-3A-B/6

Přesnost pro pohodlí a úspory

Vysoká přesnost nastavení termostatu Avatto s přesností až 0,5 °C zajišťuje dokonalou teplotu vody, což má za následek pohodlí a úsporu energie. Přístroj zobrazuje teplotu s přesností 0,1°C. Nabízí také funkci hystereze, která umožňuje ovládat teplotní rozsah od 0,5°C do 10°C.

Avatto/WT410-BH-3A-B/2

Změna režimu bez námahy

Termostat podporuje 4 provozní režimy, včetně manuálního, programovacího, dočasného programování a dovolené, což vám umožňuje efektivně upravit teplotu vody podle měnících se potřeb.

Avatto/WT410-BH-3A-B/3

Ovládání odkudkoli

Díky kompatibilitě s aplikacemi Smart Life a Tuya Smart vám termostat Avatto umožňuje ovládat teplotu vody odkudkoli, což velmi ocení zaneprázdnění jedinci, kteří tráví hodně času mimo domov. Nechybí ani možnost ovládat zařízení pomocí hlasových příkazů. Produkt je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home a Yandex Alice, což vám umožní odpočívat na gauči a upravovat nastavení teploty, aniž byste doma vstávali. Preferujete tradičnější řešení? Použijte dotykový panel!

Avatto/WT410-BH-3A-B/1

Perfektní volba pro rodiny

Funkce sdílení termostatu umožňuje různým lidem v domácnosti, aby ji spravovali, a umožňuje tak celé rodině kolektivně se starat o domácí pohodlí. Dětská pojistka navíc eliminuje riziko nechtěných změn nastavení – nemusíte se bát, že by vaše dítě provedlo nechtěné úpravy chodu zařízení!

Avatto/WT410-BH-3A-B/5

Vytvořte si chytrou domácnost

Připojte termostat k dalším chytrým zařízením a vytvořte scény přizpůsobené konkrétním okolnostem a užijte si relaxační koupel ve vámi zvolený čas. Navíc je zde možnost skupinového ovládání termostatů v různých místnostech, což poskytuje extra pohodlí.

Avatto/WT410-BH-3A-B/8

Součástí balení:

Avatto WT410-BH-3A-B Inteligentní termostat
Šrouby x2
Návod k použití


Parametry

Výrobce Avatto
Model WT410-BH-3A-B
Aplikace Smart Life/Tuya Smart
Hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice, etc.
Snímač teploty NTC
Přesnost měření teploty ±1 ℃
Displej LED
Provozní teplota from -5°C to 50°C
Vlastní spotřeba <1W
Rozsah nastavení teploty from 15°C to 95°C
Přesnost nastavení teploty 0.5°C
Rozsah kalibrace teploty from -9.9°C to 9.9°C
Přesnost detekce pokojové teploty 0.1°C
Rozsah teplotní hysterze from 0.5°C to 10°C
Zatěžovací proud 3 A
Napětí AC 100-240V 50/60Hz
Rozměry 86 x 86 x 14 mm (přední část) + 26 mm (zadní část)
Barva Bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Kompatibilita: Google Home, Alice, Tuya, Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.