Chytrý nástěnný vypínač Sonoff NSPanel Pro (černý)

2 490 Kč / ks 2 057,85 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení pomocí WiFi a Bluetooth
  • kompatibilní s Android a iOS
  • napájení do sítě

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Nástěnný vypínač Sonoff NSPanel 86PB

Nástěnný vypínač Sonoff vám umožní pohodlně spravovat vaši chytrou domácnost. Umožňuje ovládat světla, senzory, teplotu, kameru atd. Upozorní vás také, když se někdo vloupá do vašeho domu. Výrobek spolupracuje s aplikací Home Assistant a podporuje připojení Wi-Fi a Bluetooth. Skvěle se bude hodit pro každodenní použití jako časovač nebo budík, upozorní vás také, když někdo zazvoní u dveří.

Vestavěný termostat

Nástěnný spínač Sonoff vám také umožní inteligentně řídit teplotu v místnosti. Stačí jej spárovat s radiátory nebo klimatizací a nastavit požadovanou teplotu. Na výběr jsou také 2 provozní režimy. Funkce Auto způsobí, že se zařízení automaticky zapne/vypne, když teplota dosáhne vámi zadané hodnoty. Manuální naopak umožňuje ruční nastavení teploty podle vašich představ - kdykoli budete chtít.

Uživatelsky přívětivé stránky

Chcete poslouchat hudbu, sledovat epizodu televizního seriálu nebo výukový program na vámi zvolené téma? Nástěnný vypínač Sonoff vám to umožní. Stačí uložit adresu webové stránky do aplikace NSPanel Pro a spustit ji jedním kliknutím. Kromě toho můžete přizpůsobit vzhled zařízení výběrem jedné z dostupných tapet. Tapeta se navíc bude měnit podle počasí. Můžete také přidat vlastní fotografii.

Pohodlí a zabezpečení

Přepínač je vybaven displejem a spolupracuje s kamerami Sonoff (CAM Slim, GK-200MP-B), RTSP a ESP32. Spárujete je tedy se zařízením a získáte tak přehled o své garáži, jídelně nebo vchodu do domu. Navíc podporuje obousměrný přenos zvuku, takže můžete pohodlně komunikovat například s kurýrem. Kromě toho má zabudovaný mikrofon a reproduktor - po připojení k chytrému telefonu nebo přepínači vám umožní komunikovat s ostatními.

Nižší účty za elektřinu

Další výhodou nástěnného vypínače Sonoff je možnost řídit množství spotřebované energie. To vám umožní snížit náklady na účty za elektřinu. Zařízení funguje s chytrými relé a vypínači Sonoff, včetně POW Origin/Elite, DualR3, S40/31.

Promyšlený design

Zařízení bylo navrženo tak, aby jeho používání bylo jednoduché. Spínač je vybaven 3,95" dotykovým displejem TFT LCD, který poskytuje přehledný přístup k informacím a nastavením. Navíc je jas obrazovky automaticky upravován díky senzoru ICC, což umožňuje pohodlnější ovládání.

Další možnosti

Díky standardnímu protokolu Zigbee 3.0 je připojení stabilnější a dosah větší. Přidaná podřízená zařízení lze ovládat hlasem díky spolupráci s Alexou, Google Home atd. Kromě toho podporuje obousměrnou synchronizaci mezi NSPanel Pro a ekosystémem Home Assistant. Můžete také spárovat zařízení Zigbee z NSPanel Pro s HA a synchronizovat světla a vypínače HA s NSPanel Pro.Parametry

Výrobce: Sonoff
Název NS Panel 86PB
Barva černá
Napětí 100-240 V AC 50/60 Hz
Maximální spotřeba energie max. 5W, 150mA
Úhlopříčka obrazovky 3.95"
Rozlišení 480 x 480
Zvukový výstup 7Ω, 1W
PROCESOR Čtyřjádrový procesor ARM Cortex-A35
GPU Mali-G31GPU
Rozměry 86 x 86 x 39,5 mm
Hmotnost 180 g
Materiál PC V0, CRS, tvrzené sklo
Operační systémy Android, iOS
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz
Bluetooth BT2.1+EDR,BT 3.0,BT4.2
Zigbee IEEE 802.15.4 (Zigbee 3.0)
Provozní teplota 0 °C ~ 40 °C
Provozní vlhkost 5-90 % RELATIVNÍ VLHKOSTI

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.225 kg
Kompatibilita: Google Home
Připojení: Wi-Fi, Zigbee, Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.