Chytrý dveřní okenní senzor WiFi NEO NAS-DS05W TUYA

Works with alexa
Značka: Neo
209 Kč / ks 172,73 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení přes WiFi
  • napájení: 2xbaterie AA
  • Tuya Smart, Amazon Alexa, Google Assisstant a Tmall Genie

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Senzor otevření dveří a oken WiFi NEO NAS-DS05W NAS-TUYA

Chcete mít zavírání a otevírání dveří nebo oken pod kontrolou? Se senzorem otevírání dveří a oken NEO to bude možné! Jedná se o ideální volbu pro lidi, pro které je bezpečnost na prvním místě. Díky speciální aplikaci budete mít vždy vše pod kontrolou, i když budete mimo domov. Užijte si větší ochranu se zařízením NEO!

NEO/NAS-DS05W /1

Zaručené zabezpečení

Díky dveřnímu a okennímu senzoru NEO budou vaše dveře a okna chytřejší, což vám zajistí klid a pocit bezpečí. Když opustíte svůj domov, toto zařízení vás upozorní, pokud jsou dveře nebo okno otevřeny nebo narušeny vnějším předmětem. Okamžitě tak zjistí veškeré anomálie ve vaší domácnosti. Mějte vše pod kontrolou díky speciální aplikaci, která vám umožní sledovat a spravovat bezpečnostní systém odkudkoli a kdykoli. Investujte do svého zabezpečení a buďte si jistí svým domovem.

NEO/NAS-DS05W /2

Rychlé a bezpečné ovládání

Senzor NEO vám poskytne rychlé a bezpečné ovládání. Připojíte se k němu prostřednictvím 2,4GHz sítě Wi-Fi, která zaručuje stabilnější, rychlejší a pohodlnější používání. Díky tomu můžete zařízení snadno ovládat pomocí telefonu. Zvyšte svůj pocit bezpečí s čidlem NEO.

NEO/NAS-DS05W /3

Snadná instalace

Obáváte se složité a zdlouhavé instalace? Se zařízeními NEO už nebudete! Celý proces je velmi rychlý a jednoduchý. K připojení k senzoru stačí pouhé tři kroky. Nejprve se připojte k síti Wi-Fi, poté stáhněte aplikaci a přidejte zařízení. To je vše pro zvýšení vašeho pocitu bezpečí.

NEO/NAS-DS05W /4

Dlouhé a pohodlné ovládání

Dveřní a okenní senzor NEO je kombinací zabezpečení a pohodlí. Je napájen dvěma bateriemi AA-1,5 V, takže poskytuje dlouhou provozní dobu. Navíc podporuje platformy, jako jsou Tuya Smart, Amazon Alexa, Google Assisstant a Tmall Genie, takže jeho používání je ještě snazší a příjemnější.

NEO/NAS-DS05W /5
Parametry

Výrobce: NEO
Model NAS-DS05W
Napájení 2 x AA-1,5 V
Pohotovostní proud 27,9 uA
Bezdrátové připojení 2,4 GHz
Provozní vzdálenost 45 m
Provozní teplota 0°C~40°C
Provozní vlhkost 20%~85%
Skladovací teplota 0°C~60°C
Skladovací vlhkost 0%~90%

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.06 kg
Kompatibilita: Tuya, Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Immax Neo přináší komplexní řešení chytré domácnosti s nejširší nabídkou chytrého designového osvětlení v České republice, zabezpečením domova a dalšími SMART zařízeními. Jejich produkty vynikají jednoduchým ovládáním a jsou kompatibilní s různými systémy jako iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant a dalšími.