Chytrý bezdrátový dveřní/okenní senzor Zigbee Sonoff SNZB-04

189 Kč / ks 156,20 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý bezdrátový dveřní/okenní senzor Zigbee Sonoff SNZB-04

Sonoff SNZB-04 ZigBee je senzor, který zajišťuje větší zabezpečení bytu proti vloupání. Senzor odešle oznámení do telefonu při každém otevření nebo zavření dveří/okna. Postarejte se o své zabezpečení a užijte si klid ve svém bytě.


Mnoho možností

Senzor umožňuje ovládat zařízení prostřednictvím ZigBee Bridge - neomezené možnosti vám poskytnou vynikající pohodlí. Stačí připojit snímač k zařízení, které se zapne nebo vypne pokaždé, když otevřete nebo zavřete dveře.


Plné zabezpečení

Po připojení kamery ke snímači bude zaznamenán váš hlas, který se zapne, jakmile se v bytě objeví nezvaný host, nejenže vystraší zloděje, ale také zaznamená jakýkoli pohyb. Jakmile k tomu dojde, odešle se oznámení na váš telefon.


Indikátor slabé baterie

Aplikace odesílá oznámení o nízkém stavu baterie snímače (10 %). Nemusíte si dělat starosti s nízkým stavem baterie vašeho zařízení - díky aplikaci budete mít vždy aktuální informace.


Bezproblémová instalace

Montážní páska na zadní straně snímače je pevná a pružná, což umožňuje snadnou a rychlou instalaci na jakýkoli povrch v místnosti.


 Model   SNZB-04 
 Baterie   3V (CR2032) 
 Hmotnost   Senzor-18 g Magnet-5,3 g 
 Rozsah provozní teploty   -10 °C až +40 °C 
 WiFi   IEEE 802.15.4 (ZIGBEE) 
 Materiál   PC V0 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.025 kg
Připojení: Wi-Fi, Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.