AQARA Smart Pet Feeder C1 (PETC1-M01) - Zigbee krmítko pro domácí zvířata

Works with Apple Home Works with alexa
Značka: Aqara
2 390 Kč / ks 1 975,21 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Krmítko pro domácí zvířata s funkcí plánování.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Funkce:

 • Široká kompatibilita: Kompatibilní s nejpopulárnějšími ekosystémy a dá se ovládat hlasem. Siri, Alexa, Google, IFTTT jsou podporovány vytvářením scén Aqara Home a jejich spouštěním hlasem nebo prostřednictvím automatizace. 
 • Zigbee 3.0 Protokol: Vychutnejte si výhody nejrychlejší, nejstabilnější a energeticky efektivní technologie inteligentního domu. Lepší stabilita a kompatibilita (více standardizovaný protokol), delší podpora a více funkcí. 
 • Plánované a vzdálené krmení: Krmítko pro domácí zvířata zůstává vždy připojeno k vašemu centru Aqara, lze jej ovládat na dálku, i když jste stovky kilometrů daleko, a podporuje rozvrhy nebo plány krmení. 
 • Inteligentní domácí automatizace: Pouze automatizace činí připojený produkt skutečně inteligentním: v Aqara Home budete moci automatizovat pomocí jiných senzorů a ovladačů a vydat jídlo tolikrát za den, kolikrát budete chtít. 
 • Volitelná záložní baterie a lokální automatizace: Kromě napájení z portu USB-A podporuje krmítko C1 pro domácí zvířata volitelnou záložní baterii typu D (LR20). Na rozdíl od jiných podavačů zůstává připojen i při napájení z baterií! V porovnání s konkurencí bude C1 udržovat krmení podle plánu i po výpadku hubu nebo internetového připojení. 
 • Zigbee opakovač (Router): Pet Feeder C1 může posílit vaši síť Zigbee tím, že funguje jako opakovač. Vzdálená zařízení Aqara Zigbee, která někdy nemohou dosáhnout rozbočovač, se k němu automaticky znovu připojí. 
 • 4L nádrž na krmivo pro malá a střední domácí zvířata: Velká 4litrová nádrž na krmivo, která je vhodná pro kočky i psy do 15 kg, může obsahovat přibližně 1,7 kg (3,7 liber) typického krmiva pro domácí zvířata*, což znamená až měsíc krmení pro 4 kg kočky**. 
 • Udržuje krmivo pro domácí zvířata čerstvá a suchá: Díky vysoušecímu prostředku, který je součástí balení, udrží krmivo Pet Feeder C1 krmivo suché a čerstvé, zatímco víko nádrže s konstrukcí proti rozlití zachrání krmivo v případě naklonění. 
 • Hlasové vysílání: Krmítko má vestavěný mikrofon, pomocí kterého lze nahrát zprávu pro vašeho domácího mazlíčka a zavolat ho, když bude jídlo vypuštěno. 
 • Bezpečný a snadno čistitelný design: Všechny části krmítka, které přicházejí do kontaktu s krmivem, jsou vyrobeny z materiálů, které jsou bezpečné pro domácí zvířata. Nerezová miska, plastová nádrž a pryžové drtičové kolo se snadno čistí a odnímají.


* Skutečná hmotnost závisí na konkrétním druhu jídla
** Na základě údajů poskytnutých petmd.com (50 g / 1,8 oz denně)

Automatizace:
1. Kamera zkontroluje, zda váš mazlíček snědl jídlo, které bylo vydáno
Když je jídlo vydáno, kamera se automaticky přepne na Pet Feeder C1, zaznamená video a označí jej na časové ose videa. To vám pomůže zkontrolovat, zda váš mazlíček jídlo snědl.
(Pet Feeder C1 + Camera Hub G3)

2. Pohybový senzor dokáže rozpoznat, zda se váš mazlíček přiblížil ke krmítku po vydání krmiva. Pokud ne, další krmivo nebude vydáno.
(Pet Feeder C1 + Hub + Motion Sensor)

3. Krmítko lze nakonfigurovat tak, aby krmilo vašeho domácího mazlíčka jen tehdy, když jste daleko.
(Pet Feeder C1 + Hub + Presence Sensor alebo Motion Sensor)

4. Použijte Pet Feeder C1 v automatizaci.
Přestože krmítka pro domácí zvířata nejsou podporována v rámci HomeKit, budete moci použít C1 v automatizaci HomeKit. Chcete-li jej použít, musíte jej připojit k Hubu M1S a nakonfigurovat následující automatizaci v Aqara Home: „Je-li jas hubu M1S 1 %, POTOM Pet Feeder vydá krmivo“. Potom v HomeKit použijte jas M1S Hub je 1% jako akci spuštěná jinými zařízeními: krmítka pro domácí zvířata okamžitě vypustí krmivo.
Podobně můžete nakonfigurovat více automatizací HomeKit ovládajících další funkce Pet Feeder C1 nebo jiných zařízení Aqara.
(Pet Feeder C1 + Hub M1S)


Specifikace:

 • Barva: Bílá
 • Číslo modelu: PETC1-M01
 • Rozměry: 193 × 193 × 312 mm
 • Jmenovitý proud: 1A
 • Jmenovité napětí: 5V
 • Jmenovitý příkon: 5W
 • Provozní vlhkost: 0-95% RH, bez kondenzace
 • IC: 22635- PETC1M01
 • Bezdrátový protokol: Zigbee

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Kompatibilita: Apple HomeKit, IFTTT, Alexa
Připojení: Zigbee

Instalační video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.