PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

AQARA Presence Sensor FP2 (PS-S02D) - Senzor přítomnosti

Works with Apple Home Matter
Značka: Aqara
1 990 Kč / ks 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Aqara Presence Sensor FP2 využívá špičkovou technologii milimetrových vln, která dokáže přesně detekovat přítomnost lidí i při nepatrných pohybech.

  • Ultra-vysoká přesnost a detekce více osob.
  • Rozpoznávání pádu člověka a vestavěný světelný senzor.
  • Místní automatizace a flexibilní způsoby instalace.
  • IPX5 a skrytý port USB-C.
  • Podpora HomeKit.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Polohování zón: Nabízí významné výhody oproti tradičnímu infračervenému PIR pohybové senzory pomocí jednoho radarového senzoru pro monitorování místností až do cca. 40 m². Dále jej můžete rozdělit až na 30 zón, jako je pohovka, postel nebo pracovní plocha. Kromě toho můžete pro každou zónu nastavit individuální automatizaci. Je to, jako byste současně používali několik pohybových senzorů PIR s jedním senzorem přítomnosti, FP2.

Detekce více osob: Až 5** lidé mohou být detekování současně. Výsledkem je, že při dělení prostoru dokáže automaticky reagovat i podle polohy různých lidí, aniž by se navzájem rušili.
Ultra vysoká přesnost: Soukromí a přesnost detekce jsou brány do úvahy. Je schopen rozpoznat neindukční detekci signálu bez shromažďování skutečných obrázků.
Automatizaci lze obecně dosáhnout lokálně. Radarová technologie s milimetrovými vlnami je stabilnější než detekce infračerveným senzorem, i když sedíte nebo spíte.
Ovládejte ostatní zařízení pomocí HomeKit atd.: FP2 je vystaven jako několik senzorů v HomeKit (a Home Assistant), Alexe a Google Home. Senzor můžete jednoduše integrovat
bez potřeby hub-u, což je zřejmě nejlepší řešení pro nadšence inteligentní domácnosti pro rozšíření nastavení inteligentní domácnosti.****

Detekce pádu a výstrahy***: Když někdo v spadne místnost, FP2 to dokáže zjistit a upozornit vás. Je vyroben tím nejsoukromějším a nejpohodlnějším možným způsobem, bez potřeby nosit jakákoli zařízení nebo instalovat kameru pro neustálé monitorování. Dosah je kruh o poloměru 2 metry a přesnost detekce pádu je > 98 %. Doporučená výška instalace je 2,5 m-2,8 m.

Vestavěný světelný senzor: Plně funkční senzor detekce světla v ekosystému Aqara. Díky tomu se automatizace osvětlení stává mnohem flexibilnější a příjemnější. Vestavěný světelný senzor také umožňuje pokročilou domácí automatizaci založenou na tmě.

Lokální automatizace a flexibilní způsoby instalace: Po dokončení nastavení dokončena , produkt běží lokálně. Automatizace FP2 bude stále fungovat tak, jak byla původně nastavena, pokud se občas vyskytne nestabilita sítě Wi-Fi. A lépe chrání vaše soukromí. Má několik způsobů instalace, které lze přizpůsobit různým scénářům instalace.

IPX5 a skrytý port USB-C: Díky IP hodnocení , senzor může být instalován také ve vlhkém prostředí, jako jsou koupelny. Senzor má otevřený port USB-C, který vám umožňuje zaměnit přiložený kabel za jakýkoli kompatibilní s USB-C, čímž se zvyšuje flexibilita umístění.


** Nejlepšího výsledku lze dosáhnout v případě sledování maximálně 3 osob.
***Při detekci pádu je podporováno pouze umístění na strop. A detekce pádu může identifikovat pouze většinu běžných scénářů pádu a nemůže být použita jako náhrada za lékařské vybavení nebo zrak. V současnosti nedokáže detekce pádu rozlišit mezi pomalým pádem nebo omdléváním poté, co si sednete.
****Bluetooth je k dispozici pro budoucí funkci jako Matter.


Dosah rozpoznávání:

  • Montáž na zeď: 8 metrů v radiálním směru, s horizontálním úhlem 120°, sledování až 5 cílů.
  • Montáž na strop: Kruh o poloměru 2 metry, přesnost detekce pádu>98 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Hlasový asistent: Google Assistant, Alice, Siri
Připojení / protokol: Wi-Fi, Bluetooth, Matter
? Bezdrátové připojení: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz, Bluetooth 4.2
Napájení: DC 5V 1A, porty typu C
Provozní teplota: –10°C ~+40°C
Provozní vlhkost: 0~95 % RH, nekondenzující
Třída krytí: IPX5
Typ použití: Vnitřní

Instalační video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.