AQARA Curtain Driver E1 Track Version (CM-M01) - Zigbee motor na závěsy (kolejnice)

1 990 Kč / ks 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Ovladač záclon, Rod Version podporuje tyčové závěsy. Výdrž baterií až 1 rok. Zigbee 3.0 protokol. Vestavěný světelný senzor. Maximální zatížení 12 kg. Jednoduchá instalace.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Závěsový ovladač E1 Track Version podporuje pouze U- a I- kolejnice. Instalace je velmi rychlá a nevyžaduje žádné další nástroje. Poháněč záclon lze jednoduše namontovat na stávající kolejnice.
Maximální zatížení je 12 kg Curtain Driver E1 dokáže zatáhnout i ty nejtěžší závěsy. Můžete si vybrat mezi jedním nebo dvěma ovladači záclon na okno. V případě instalace dvou budou moci být seskupeny tak, aby otevíraly závěsy současně! Po konfiguraci automatizace bude řízeno časem, počasím nebo jinými Aqara zařízení! Díky aplikaci Aqara Home lze celou záclonu ovládat stisknutím jediného tlačítka.
K nabíjení nebo k neustálému napájení zařízení se používá port typu C. Životnost baterie výrobce uvádí až 1 rok - skutečná životnost baterie se ale může lišit v závislosti na hmotnosti závěsu, délce dráhy a tření.

Automatizace:
1. Závěsy se otevřou automaticky na základě času, počasí, světelných podmínek nebo jiných zařízení Aqara
Ráno se závěsy pomalu otevřou těsně před probuzením, aby byla vaše rána příjemnější. Když je slunce příliš ostré, závěsy se částečně zatáhnou. Nakonec se závěsy rozevřou těsně před západem slunce, takže si můžete vychutnat výhled. Vše je konfigurovatelné v sekci Automatizace aplikace Aqara Home.
( Aqara Curtain Driver E1 + Hub )

2. Když půjdete spát, závěsy se zatáhnou
Před spaním spustí pohybový senzor Aqara umístěný v horní části vaší postele záclonový ovladač E1, aby zatáhl závěsy, takže můžete spát pohodlněji a mít příjemné sny.
( Aqara Curtain Driver E1 + Hub + pohybový senzor )

3. Závěsy v ložnici se automaticky zatáhnou, když se sprchujete
Senzor teploty a vlhkosti Aqara spustí Curtain Driver E1, aby zatáhl závěsy v ložnici, když vlhkost v koupelně stoupne, a vaše soukromí bude chráněno, když z koupelny vyjdete.
( Aqara Curtain Driver E1 + Hub + Snímač teploty a vlhkosti )

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Připojení: Zigbee
Barva: Bílá
Baterie: nabíjecí Li-Ion (nevyměnitelná)
Bezdrátové připojení: Zigbee 3.0
Použití: Vnitřní
Provozní teplota: -10°C ~ 50°C
Provozní vlhkost: 0-95% RH, bez kondenzace
Rozměry: 140,5×96×44 mm
Třída krytí: IP20

Instalační video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.