Chytrý bezdrátový spínač Zigbee Sonoff SNZB-01

149 Kč / ks 123,14 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý bezdrátový spínač Zigbee Sonoff SNZB-01

SONOFF SNZB-01 Zigbee Wireless Switch je mini a zároveň vynikající bezdrátový inteligentní přepínač ZigBee, který odpovídá na SONOFF ZigBee Bridge a umožňuje dosáhnout propojení scén mezi zařízeními ZigBee (inteligentní přepínač SONOFF BASICZBR3 DIY a inteligentní konektor S31 Lite zb) a zařízení Wi-Fi.

Jedno tlačítko, tři akce

Přizpůsobte si svůj domov různými možnostmi tlačítek - například jedním stisknutím tlačítka zapnete světlo, dvojím stisknutím vypnete ventilátor a delším stisknutím zapnete čističku vzduchu. Rozhodnutí o ovládání vašeho bytu je zcela na Vás.


Šikovné tlačítko, praktické ovládání

Díky kompaktním rozměrům se spínač dokonale vejde do každého koutu Vašeho bytu. Nejenže je praktický, ale díky svému modernímu designu se hodí do každé místnosti.

Indikátor slabé baterie

Aplikace odesílá oznámení o nízkém stavu baterie spínače (10 %). Nemusíte si dělat starosti s nízkou úrovní nabití baterie zařízení - díky aplikaci budete mít vždy aktuální informace.
 Model   SNZB-01 
 Baterie   3V (CR2450) 
 WiFi    IEEE 802.15.4  
  Materiál     PC V0  
  Rozměry    43 mm x 43 mm x 16 mm 
  Rozsah provozních teplot    -10 °C ~40 °C 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.032 kg
Připojení: Wi-Fi, Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.