Chytrá zástrčka WiFi Avatto OT02-EU TUYA

Works with alexa
Značka: Avatto
249 Kč / ks 205,79 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • připojení Wi-Fi
  • Smart Life, Tuya
  • Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá zástrčka WiFi Avatto OT02-EU TUYA

Chytrá zásuvka Wi-Fi umožňuje dálkově ovládat zařízení, která jsou k ní připojena. Ovládání usnadňuje aplikace (Smart Life, Tuya) a hlasové povely (Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice). Umožňuje vytvářet pracovní plány, nastavovat časovače a ovládat zařízení ve skupinách. Kromě toho má bezpečnostní funkce, takže jej můžete používat bezpečně.

Další možnosti s aplikací

Nyní máte přístup k nejdůležitějším informacím na dosah ruky. Chytrá zásuvka Avatto Wi-Fi je kompatibilní s aplikacemi Tuya a Smart Life - odtud můžete ovládat svá zařízení, ať jste kdekoli. Několika kliknutími můžete spotřebiče zapínat/vypínat, nastavovat časový plán nebo upravovat nastavení.

Přizpůsobte si její provoz podle svých potřeb

Naplánujte si práci chytrých spotřebičů. Prostřednictvím aplikace můžete například nastavit provoz kávovaru tak, aby připravoval kávu v 7:00 hodin ráno, a světla v bytě tak, aby se vypnula ve 23:00 hodin, až půjdete spát. Navíc je možné zapnout časovač, který zajistí, že se vybrané zařízení automaticky vypne po uplynutí vámi zadané doby.

Hlasové ovládání

Další výhodou zařízení OT02-EU je funkce hlasového ovládání. Chytrá zásuvka Avatto je mimo jiné kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa, Google Home a Yandex Alice. Díky tomu můžete přizpůsobit ovládání svých zařízení pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Už nemusíte vstávat z pohovky, abyste zhasli světla.

Funkce sdílení zařízení

K zařízení OT02-EU je možné udělit přístup i dalším členům domácnosti. Stačí přidat vybrané zařízení do aplikace a sdílet je s ostatními uživateli. Výsledkem je, že vaši blízcí mohou pohodlně používat kávovar nebo zhasnout světlo, když to zapomenou udělat po odchodu z domu.

Promyšlený design

Chytrá zásuvka Avatto je navržena tak, aby její používání bylo pohodlné a bezpečné. Díky paměťové funkci přístroj v případě výpadku proudu zaznamená naposledy použité nastavení. Ochrana proti přetížení navíc zabraňuje poškození spotřebičů a funkce skupinového ovládání usnadňuje používání. Můžete také kontrolovat spotřebu energie jednotlivých zařízení.Parametry

Výrobce: Avatto
Model OT02-EU
Barva bílá
Použití Smart Life, Tuya
Hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice atd.
Vstupní napětí AC 100-250 V 50/60 Hz
Maximální zatížení 16A, 3680W
Bezdrátové připojení 2,4 GHz 802.11 b/g/n
Materiál PC + ABS V0
Provozní teplota -20 °C ~ 55 °C
Provozní vlhkost 0-95% RELATIVNÍ VLHKOSTI
Rozměry 51 x 51 x 81 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Kompatibilita: Google Home, Alice, Tuya, Alexa
Připojení: Wi-Fi
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.