Chytrý dávkovač krmiva CatLink ONE

3 390 Kč / ks 2 801,65 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Inteligentní dávkovač jídla CatLink ONE


  • Kapacita 3,5l
  • Zařízení podporuje 2,4G WiFi připojení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Inteligentní dávkovač potravin CatLink ONE


Dbejte na správnou výživu vaší kočky. Chytrý dávkovač jídla CatLink ONE vám umožní vytvořit rozvrh jídel a ovládat jej z aplikace. Díky tomu, že kapacita nádoby je celých 3,5 l, můžete si být jisti, že váš mazlíček dostane vždy tu správnou porci jídla. Výrobek byl navržen s maximální péčí s ohledem na bezpečnost a pohodlí vašeho mazlíčka.

 

Vyberte si pohodlná řešení

Potřebujete na pár dní odjet a obáváte se, kdo bude krmit vašeho mazlíčka? CatLink tento problém vyřeší. Zařízení podporuje 2,4G WiFi připojení, takže z aplikace můžete pohodlně vytvářet jídelní plány a zajistit, aby byl váš mazlíček vždy nakrmen. Nenaplánovali jste si jídlo a nestihli jste to domů? Žádný problém – pomocí několika kliknutí na aplikaci můžete nakrmit svou kočku odkudkoli. Navíc díky tomu, že kapacita zásobníku je celých 3,5 litru, nemusíte jídlo často doplňovat. Když je nádrž prázdná, obdržíte upozornění. Zjistěte, jak je to pohodlné!

 

Pečujte o zdraví svého mazlíčka

Speciální aplikace vám umožní přístup ke zprávám o zdraví vaší kočky. S pomocí CatLink přimějete svého mazlíčka ke zdravým stravovacím návykům. Z aplikace můžete sledovat a kontrolovat důležité informace, jako je čas, kdy jedl. Jak to funguje. Stačí na kočce nosit přiložený obojek, který je vybaven speciálním čipem. Máte několik koček? Žádný problém! Dávkovač rozpozná různé kočky a zaznamenává data související s jejich výživou do aplikace.

 

S ohledem na vašeho mazlíčka

Při navrhování chytrého dávkovače krmiva nebyl kladen důraz pouze na funkčnost, ale také na pohodlí vašeho mazlíčka. Chytrý design misky ve tvaru U pomáhá chránit vousky vaší kočky. Díky tomu si můžete být jisti, že váš mazlíček bude mít své jídlo pohodlně. Mísu můžete bez obav mýt v myčce na nádobí. A co víc, když se rozhodnete pro dávkovač CatLink, získáte možnost naplánovat si až 20 jídel denně a určit si porce každého z nich.

 

Řešení zvyšující bezpečnost

O bezpečnost svého mazlíčka se nemusíte bát ani při použití dávkovače, když zrovna nejste nablízku. Speciální senzor zajistí, že dávkovač rozpozná přítomnost vašeho mazlíčka – nemusíte se tak bát, že by tlapka vaší kočky byla přitlačena ke dveřím. Pozoruhodný je také kabel, který je odolný proti překousnutí. Rozebrat zařízení je navíc překvapivě snadné, takže jej vyčistíte efektivně a bez námahy a váš chlupatý přítel si bude užívat pravidelného jídla a bezvadné čistoty.

 

Balení obsahuje:

  • Dávkovač jídla x1
  • Keramickou misku x1
  • Odvlhčovač x1
  • Obojek x3
  • Napájecí kabel x1
  • Návod k obsluze x1

 

Výrobce Catlink
Model CL-F-01
Kapacita 3.5 l
Připojení WiFi
Napájení Kabelové připojení
Funkce Ovládání mobilní aplikací pro Android/iOS, plánování jídel
Materiál Plast, keramika
Rozměry 397 x 226 x 390 mm
Hmotnost 1550 g
Barva Bílá
Určeno Pro granule do průměru 12 mm
Další Monitorování času jídla, vhodné do myčky 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Pet
Hmotnost: 12.006 kg
Připojení: Wi-Fi
Varianta: universal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: