Weintek MT8102iP

10 888,79 Kč / ks 8 999 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Grafický operátorský panel Weintek MT8102iP o úhlopříčce 10,1" je určen pro vizualizaci technických procesů probíhajících na programovatelných logických automatech (PLC).

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Popis produktu

Grafické operátorské panely firmy WEINTEK řady iP s dotykovou obrazovkou jsou určeny pro vizualizaci a monitoring technologických procesů řízených programovatelnými logickými automaty (PLC). Model MT8102iP je pro tento účel vybaven barevným dotykovým LCD displejem s úhlopříčkou 10,1", LED podsvícením a vysokou hustotou barev pro detailní zobrazení.

Panel disponuje procesorem ARM RISC o taktu 528 MHz, a 128 MB operační pamětí. Díky tomu má produkt dostatek výpočetního výkonu pro rychlý náběh systému. Zařízení je vybaveno i interní eMMC pamětí o velikosti 128 MB. Pro komunikaci je panel vybaven dvojicí sériových portů (RS485+RS232), jedním portem USB 2.0 a jedním 10/100 Mbit Ethernetovým portem. 

Konfigurace panelu je prováděna za pomocí bezplatného softwaru Easy Builder PRO, který je volně ke stažení na tomto odkazuManuál k softwaru naleznete v záložce Soubory (viz výše).

Produkt je CE certifikován.  

Další informace 

Návod na zprovoznění produktu na platformě Mervis, produktové listy, manuál k EasyBuilder PRO a rovněž i ukázkový projekt lze nalézt v záložce Soubory (viz výše).

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: