PRÁZDNINOVÁ AKCE - Doprava s PPL na výdejní místo pro objednávky nad 500,- ZDARMA

Venkovní alarm Siréna WiFi NEO NAS-AB06W TUYA

699 Kč / ks 577,69 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • voděodolnost IPX5
  • solárnímu nabíjení
  • připojení přes Wi-Fi
  • alarm proti neoprávněné manipulaci

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Venkovní alarmová siréna WiFi NEO NAS-AB06W TUYA.

Chcete zvýšit bezpečnost svého domova? Venkovní poplašná siréna vám v tom může pomoci! Díky možnosti zvolit si typ alarmu přizpůsobíte jeho provoz svým preferencím. Navíc vykazuje voděodolnost IPX5, takže ji můžete snadno instalovat venku. Díky solárnímu nabíjení a speciální aplikaci bude používání alarmu ještě pohodlnější.

Neo/NAS-AB06W/1

Spolehlivá ochrana

Venkovní poplašná siréna je pokročilé bezpečnostní zařízení, které poskytuje zvýšenou bezpečnost díky připojení Wi-Fi 2,4 GHz a technologii Bluetooth 5.0. Díky rychlé reakci na pokus o vniknutí je siréna spolehlivým způsobem, jak odradit narušitele. Siréna vydává hlasitý zvuk a intenzivní světlo, které dosahuje 95 dB na vzdálenost 1 metru a 90 dB na vzdálenost 3 metrů. Do zadní části krytu byl navíc zabudován alarm proti neoprávněné manipulaci, který chrání zařízení před neoprávněným vniknutím a poškozením, což výrazně zvyšuje bezpečnost.

Neo/NAS-AB06W/7

Různé typy alarmu

Venkovní poplašná siréna nabízí různé možnosti alarmu, které vyhovují individuálním potřebám uživatele. Hlasový alarm spolehlivě varuje před potenciálním nebezpečím. Světelný alarm je naproti tomu další formou varování, která při detekci pokusu o vniknutí vydává světlo. Posledním typem alarmu je hlasový světelný alarm, který kombinuje výhody obou dříve popsaných typů alarmů tím, že v nouzové situaci vydává zvuk i světlo, čímž zvyšuje šanci na úspěšné odradení narušitele.

Neo/NAS-AB06W/3

Komfort používání

Venkovní poplašná siréna je navržena s ohledem na pohodlí a funkčnost. Je vybavena dobíjecí lithiovou baterií a solárním panelem a díky solární energii může být připravena k provozu již za 6-8 hodin. Díky úspornému čipu se siréna vyznačuje nízkou spotřebou energie, což se projevuje dlouhou dobou provozu - až 365 dní nepřetržitého provozu. Voděodolnost se stupněm krytí IPX5 znamená, že zařízení lze instalovat venku a používat i v deštivých dnech bez obav z poškození. Jednoduchá montáž zaručuje rychlou a snadnou instalaci, což dále zvyšuje uživatelský komfort.

Neo/NAS-AB06W/2

Ještě více možností

Venkovní poplachová siréna nabízí řadu ještě pokročilejších funkcí, které zvyšují možnosti použití a uživatelský komfort. Speciální aplikace umožňuje snadnou správu a ovládání zařízení odkudkoli. Siréna funguje ve spojení s chytrými zařízeními Tuya, což umožňuje vytvářet chytré scény a ovládat více scénářů. Navíc ji lze použít na mnoha místech, například na zahradě, ve škole, na parkovišti nebo na pracovišti. Sdílení zařízení s rodinou vám umožní vytvořit chytrý domov společně s členy rodiny a zasílání upozornění do chytrého telefonu nebo tabletu vám zaručí okamžité informace o potenciálních hrozbách. Díky těmto pokročilým funkcím je poplašná siréna ještě užitečnější a všestrannější.

Neo/NAS-AB06W/5
 
Parametry

Výrobce Neo
Model NAS-AB06W
Baterie 18650
Napájení USB typu C (5V/1A)
Připojení Wi-Fi 2,4 GHz
Dosah bezdrátového připojení 45 m
Provozní proud 700 mA
Proud v pohotovostním režimu 2,5 mA
Verze Bluetooth 5.0
Vodotěsnost IPX5
Pracovní teplota -10 °C ~ 60 °C
Provozní vlhkost 0% ~ 90%RH
Rozměry krytu 200 × 150 × 66 mm
Rozměry solárního panelu 132 × 62 mm
Objem Do 1 m 95 dB, do 3 m 90 dB

Doplňkové parametry

Kategorie: Zabezpečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.688 kg
Aplikace: Tuya
Připojení / protokol: Wi-Fi, Bluetooth

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Immax Neo přináší komplexní řešení chytré domácnosti s nejširší nabídkou chytrého designového osvětlení v České republice, zabezpečením domova a dalšími SMART zařízeními. Jejich produkty vynikají jednoduchým ovládáním a jsou kompatibilní s různými systémy jako iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant a dalšími.