Roidmi Eve Plus

Works with alexa
Značka: Roidmi
8 690 Kč / ks 7 181,82 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Robotický vysavač Roidmi Eve Plus

  • Až 250 m² čisté plochy na jedno nabití
  • Pokročilý navigační systém a laser LDS 4. generace
  • Sací výkon 2700 pa

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Robotický vysavač Roidmi Eve Plus


Robotický vysavač od společnosti Roidmi je nezbytnou součástí moderní domácnosti. Vysavač se automaticky vrací do základny, má funkci samočinného vyprazdňování a umožňuje vysávání a mokré vytírání zároveň. Ovládání prostřednictvím speciální aplikace a hlasových asistentů vám umožní převzít plnou kontrolu nad zařízením a dlouhá doba provozu zajistí až 250 m² čisté plochy. Sací výkon 2700 pa navíc ovlivňuje výkon vysavače Eve Plus a díky laseru LDS si vysavač dokonale najde cestu do vašeho bytu.

 

Funkce mapování

Pokročilý navigační systém a laser LDS 4. generace rychle naskenuje celý byt a automaticky vytvoří mapu pomocí algoritmu SLAM s o 40 % vyšší přesností než předchozí generace. Pokud máte dvoupatrový dům, zařízení vytvoří samostatnou mapu pro každé patro a automaticky rozpozná vyčištěný prostor. Kromě toho se díky speciálním senzorům vyhýbá překážkám a najíždí pouze do překážek, které jsou nižší než 2 cm. Štíhlá konstrukce mezitím umožňuje vysavači Eve Plus důkladně vyčistit prostory pod nábytkem. 


Jeho pozornosti neunikne žádná nečistota

Sací výkon 2700 Pa spolu s bezkartáčovým motorem tvoří nepřekonatelné duo! Vysavač důkladně zbaví nečistot i těžko přístupná místa. Díky speciálnímu TOF senzoru kartáč vyčistí prostory podél stěn a v rozích, takže si můžete být jisti, že váš byt bude důkladně vyluxován.

 

Vyčistí vaše podlahy

Kromě funkce vysávání je vysavač Roidmi Eve Plus vybaven také funkcí vytírání podlahy. Díky 3 režimům dávkování vody můžete hladinu vody přizpůsobit typu čištěného povrchu. Použití chytrých řešení vám navíc umožňuje kontrolovat množství distribuované vody. Díky tomu máte jistotu, že mopovací podložka je vždy navlhčená, a nemusíte se obávat případných skvrn. Nádržka o objemu 250 ml vystačí na umytí 250 m² plochy, takže ji můžete s úspěchem použít k mytí podlah ve velkém domě.


Specializovaná aplikace

Užijte si možnosti, které aplikace nabízí! S její pomocí můžete spravovat uložené mapy svého bytu - přidávat názvy místností, rozdělovat je nebo spojovat. Vaše dítě spí a vy ho nechcete budit? Nastavte virtuální zeď nebo zakázané zóny, aby vysavač Eve Plus vyloučil tento prostor z úklidu. Můžete si také naplánovat rozvrhy úklidu, abyste měli nad zařízením ještě větší kontrolu.

 

Vyprázdní nádržku za vás

Nabíjecí stanice je zároveň odpadkovým košem. Když je zásobník na prach plný, vysavač se vrátí do stanice a vyprázdní ji. Robot je také vybaven ozónovou antibakteriální technologií, která odstraňuje nepříjemné pachy. Protože trubice, kterou se vypouštějí nečistoty, je kratší než u jiných robotů, prach se do nádrže dostane rychleji a neucpává ji. Třílitrová nádrž vydrží na měsíc, takže se nemusíte starat o časté čištění nádrže. Díky této funkci můžete bez obav odjet na dovolenou a váš byt se uklidí sám.

 

Až 250 m² čisté plochy na jedno nabití

S baterií o kapacitě 5200 mAh a inteligentním systémem správy baterie BMS vydrží Roidmi Eve Plus v provozu až 250 minut. Takto dlouhá provozní doba umožňuje na jedno nabití vyčistit až 250 m² plochy. Vybila se baterie zařízení před dokončením úklidu? Žádný problém! Vysavač najde nabíjecí stanici a po obnovení energie se vrátí na místo, kde přestal pracovat.

 

Hlasové ovládání

Převezměte plnou kontrolu nad svým zařízením! Roidmi Eve Plus spolupracuje se službami Google Assistant a Amazon Alexa, což znamená, že jej můžete ovládat hlasem. Jednoduchým příkazem můžete úklid spustit, zastavit nebo poslat zařízení zpět do dokovací stanice. I když nemáte po ruce chytrý telefon, můžete zařízení Eve Plus ovládat, aniž byste se hnuli ze židle!

 

S důrazem na detail

Vysavač byl navržen se zvláštním důrazem na detail, takže zaujme nejen svým výkonem, ale i moderním designem. Rotující kartáčový válec a boční kartáče zajišťují důkladné čištění. Na horní straně přístroje bylo mimo jiné umístěno tlačítko napájení pro pohodlné ovládání a použití vysoce kvalitních materiálů zaručuje odolnost výrobku. Štíhlý design mezitím umožňuje vysavači Eve Plus čistit povrchy pod nábytkem.

Balení obsahuje:

  • Čistící robot x1
  • Automatická vyprazdňovací stanice x1
  • Nádrž na vodu x1
  • Boční kartáč x2
  • Jednorázový mop x10
  • Mop x1
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Life
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12.8 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Alexa
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: