Meross Smart Wi-Fi Otevírač Garážové Brány, MSG100HK (EU verze)

Works with Apple Home Works with alexa
Značka: Meross
1 099 Kč / ks 908,26 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Meross Smart Wi-Fi Otevírač Garážové Brány, MSG100HK (EU verze), je inteligentní zařízení navržené pro automatizaci a zlepšení ovládání vašich garážových vrat. Je uzpůsoben pro použití v Evropské unii.

  • Malý, ale výkonný doplněk k vašemu stávajícímu otvírači garážových vrat.
  • Funguje s Apple HomeKit, Amazon Alexem, Google Assistant a SmartThings.
  • Zařízení Wi-Fi. Nevyžaduje se žádný hub.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Pomocí tohoto chytrého otvírače garážových vrat zajistíte bezpečnost svých vozidel a sobě větší pohodlí. Úspěšně jej nainstalujete téměř na jakýkoli systém pohonu garážových vrat, od starších modelů až po ty nejnovější. Spárujte jej s aplikací a přijímejte praktická oznámení. Zařízení je také kompatibilní s chytrými asistenty - včetně Apple HomeKit a Google Assistant.

Aplikace Meross - užijte si dálkové ovládání
Vylepšete svůj běžný systém pohonu garážových vrat tímto praktickým spínačem. V kombinaci s aplikací Meross vám poskytne spoustu užitečných možností. Díky funkci dálkového ovládání můžete otevírat, zavírat a sledovat garáž na dálku. Budete také dostávat oznámení o otevření nebo zavření garážových vrat. Stává se vám, že zapomenete zavřít garáž? Žádné starosti! Pokud je otevřená příliš dlouho nebo v době spánku, Meross vás na to upozorní.

Kompatibilní s více zařízeními
Obáváte se, že váš systém pohonu garážových vrat je již zastaralý a MSG100HK jej nebude podporovat? Nemusíte! Zařízení se vyznačuje velkou kompatibilitou - funguje se zařízeními od více než 200 výrobců a hodí se až pro 1600 modelů. Podporuje nejnovější systémy i starší systémy vyrobené již v 90. letech!

Kompatibilní s vaším chytrým asistentem
Chcete další možnosti dálkového ovládání spínačů? Nebo snad chcete MSG100HK začlenit do své chytré domácnosti? To vše je možné! Zařízení je kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Assistant - můžete jej tedy ovládat hlasem. Vypínač můžete také připojit k IFTTT. Chcete více? Meross MSG100HK spolupracuje také s Apple HomeKit.
Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Kompatibilita: Google Assistant, Apple HomeKit, IFTTT, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meross je společnost založená v roce 2016, která se zaměřuje na kreativitu a inovace v oblasti chytrých domácností. Jejich tým odborníků se snaží vytvářet produkty, které zlepšují životy lidí a přinášejí inteligentní a jednoduché řešení pro domovy. Meross se rychle rozrůstá a nabízí širokou škálu chytrých zařízení, jako jsou zástrčky, žárovky, spínače, ochrany před přepětím, otvírače garážových vrat a termostaty. Jejich produkty jsou kompatibilní s různými platformami jako Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a SmartThings.