Wi-Fi Chytrá zásuvka Sonoff S26R2ZBTPE-FR (Type E)

SmartThings Works with alexa
Značka: Sonoff
249 Kč / ks 205,79 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • ZigBee

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrá zásuvka Sonoff SS26R2ZBTPE-FR

Vytvořte si chytrou domácnost, ve které se vám bude dobře žít. Chytrá zásuvka značky Sonoff umožňuje vzdáleně ovládat připojená zařízení prostřednictvím aplikace a také vytvářet pracovní plány a scény. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa. Bude také dobře fungovat jako zesilovač signálu pro další zařízení ZigBee, která používáte.

 

Vzdálené ovládání zařízení

Stalo se vám někdy, že jste před odchodem z domu zapomněli zhasnout světla? Už to není problém! Zásuvka umožňuje dálkově ovládat připojená zařízení prostřednictvím aplikace - několika kliknutími můžete například zapnout nebo vypnout vybrané zařízení. Výrobek je také kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings a IFTTT.


Možnost hlasového ovládání

Chcete rozsvítit světlo nebo uvařit vodu na čaj, ale máte plné ruce práce? Zásuvka je kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa, takže několika slovy můžete pohodlně ovládat připojené zařízení. Stačí zadat příslušný příkaz a sledovat, jak konvice začne vařit vodu a lampa se rozsvítí!


Vytvářejte pracovní plány a chytré scény

Přizpůsobte práci zařízení ve své domácnosti svému rozvrhu. Zásuvka umožňuje vytvářet pro ně časové plány - můžete například zařídit, aby se kávovar automaticky zapnul v 7:00 a světla zhasla ve 23:00. Inteligentní scény můžete vytvářet také pomocí dalších senzorů (nejsou součástí dodávky). Takto můžete například zařídit, aby se ventilátor zapnul, když teplota v místnosti překročí 28 °C.


Široká kompatibilita - více možností

Zásuvka může fungovat také jako router a přenášet signál mezi zařízeními ZigBee. Už se nemusíte obávat špatné kvality připojení! Výrobek se vyznačuje také širokou kompatibilitou. Dokonale funguje s různými modely rozbočovačů ZigBee od značek, jako jsou Amazon, Samsung nebo Philips. Funguje také se zařízením Amazon Echo 4. generace.


Další funkce

Zásuvka poskytuje přístup k několika dalším funkcím. Umožňuje například synchronizovat stav zařízení. Můžete také sdílet dálkové ovládání se členy rodiny nebo přáteli. Stačí několik kliknutí a můžete s nimi sdílet svá připojená zařízení a umožnit jim pohodlné ovládání na dálku.Parametry

Značka Sonoff
Model S26R2ZBTPE-FR
ZigBee IEEE 802.15.4
Vstup 250V ~ 50/60Hz
Maximální zatížení 3680W
Rozměry 97,5x56x35mm
Materiál PC V0
Barva Bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.123 kg
Kompatibilita: Google Assistant, IFTTT, Alexa, SmartThings
Připojení: Wi-Fi, Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.