Tesla Solar Panel 5W

999 Kč / KS 825,62 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Solární panel pro nabíjení venkovních kamer.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

TESLA Solar Panel 5W

Využívejte spolehlivý a konstantní zdroj energie pro nabíjení bezpečnostních kamer. S pomocí solárního panelu můžete zabezpečit bezplatný a ekologický provoz kamer po celý den. Tento systém je ideální pro monitorování odlehlých oblastí bez přístupu k elektrické síti.

Solární panel TESLA Solar Panel 5W

Nabíjejte bateriové bezpečnostní kamery šikovně, cenově dostupně a s minimální uhlíkovou stopou. Solární panel TESLA Solar Panel 5W poskytne energii jakémukoli zařízení s USB-C nabíjecím portem. Tato metoda je skvělým řešením pro napájení zařízení na chatě, srubu nebo na odlehlém pozemku.

Klíčové vlastnosti

  • 6V/5W
  • Snadná instalace
  • Propojení přes USB-C
  • 3metrový kabel
  • Krytí IP65

Nabije každou kameru s USB-C

Solární panel je plně kompatibilní s kamerou TESLA Smart Camera 360 4G Battery - pokud je vystaven přímému slunečnímu záření alespoň hodinu denně, zajišťuje nepřetržitý provoz jak ve dne, tak v noci. Navíc nabíjí jakékoli zařízení splňující jeho požadavky (USB-C, 6 V, 0,83 A a 5 W).

Energetická soběstačnost rovná se úspora

Samostatnost v energetice znamená úsporu. Dostatečné využívání solární energie eliminuje náklady na elektřinu a snižuje emise skleníkových plynů. Tento off grid systém je dnes velmi populární, protože umožňuje nezávislost bez nutnosti inženýrských sítí.
Moderní solární panely jsou kvalitně vyrobené, mají dlouhou životnost a odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Jednoduché zprovoznění i online kontrola

Instalace tohoto zařízení je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Stačí umístit solární panel na slunné místo a propojit jej kamerou nebo jiným zařízením kabelem. Díky propojení kamery s mobilní aplikací Tesla Smart můžete monitorovat stav nabití zařízení z jakéhokoli místa a kdykoli. Aplikace je k dispozici v češtině pro Android i iOS.

Obsah balení: Solární panel, Univerzální kloub, Kruhová matice, Pojistná matice, Základna, Šrouby, Hmoždinky, Průvodce rychlým startem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamerové systémy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.53 kg
Kompatibilita: Tesla Smart
Délka kabelu: 3m
Hmotnost: 288g
Maximální napětí (Vmp): 6V
Maximální proud (Imp): 0.83A
Maximální příkon (Pmax): 5W
Provozní teplota: -20°C - 50°C
Připojení: USB-C
Rozměry: 174 × 163 × 12,5 mm
Tolerance: +- 5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TESLA, s dlouholetou historií, rozšiřuje nabídku o chytré produkty pro domácnost s cílem zpřístupnit je všem uživatelům. Zaměřuje se na čističky vzduchu, kamery, chytré produkty pro domácí zvířata, zvlhčovače vzduchu, senzory, vypínače, váhy a chytré vytápění. S aplikací TESLA Smart a jednoduchým ovládáním z mobilního telefonu v češtině, nabízí snadné a cenově dostupné řešení pro chytrou domácnost. Společnost dbá na standardy a kvalitu produktů a pravidelně reaguje na zpětnou vazbu zákazníků pro neustálé zlepšování.