Tesla Smart Bundle TV500 (3x Hlavice + Hub)

Works with alexa
Značka: TESLA
3 890 Kč / KS 3 214,88 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Set tří termostatických hlavic TV500 a centrální jednotka.

  • připojení: ZigBee
  • 4 režimy vytápění
  • detekce otevřeného okna
  • aplikace: Tesla Smart
  • napájení: baterie

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Tesla Smart Thermostatic Valve TV500

Snadná instalace l >15% úspora energie l napájena bateriemi l podpora cloudu

Minimalizace nákladů

Chytrá hlavice byla vyvinuta s cílem minimalizovat spotřebu energie potřebné k vytápění. Díky pokročilé technologii využívá přesně takové množství energie, které je nezbytné pro udržení požadované teploty. 

Několik režimů vytápění

Přizpůsobte vytápění podle potřeb vašeho domova. Můžete si vybrat mezi různými režimy, jako je automatický, manuální, ECO nebo prázdninový. Navíc má zařízení funkce proti zamrznutí a rychlého ohřevu.

Detekce otevřeného okna

Hlavice monitoruje teplotní výkyvy a automaticky zastaví vytápění, pokud zaznamená náhlý pokles teploty způsobený otevřením oken či dveří.

Automatizace

Díky chytrým funkcím můžete nastavit hlavici tak, aby přebírala kontrolu. S vaším souhlasem může například sledovat polohu vašeho telefonu a automaticky zvyšovat teplotu při vašem příchodu domů. Pokud nastavíte týdenní program, bude samostatně regulovat teplotu podle vašich denních rutin.

Chytrá aplikace

Propojením s aplikací TESLA Smart získáte přístup k různým chytrým funkcím, jako je sledování teplotní křivky domácnosti, dálkové ovládání a propojení s dalšími produkty Tesla.

ZigBee Smart Hub

Je těžké uvěřit, že v tak malém a elegantním zařízení je skryto tolik možností. ZigBee Smart Hub vám usnadní práci s jakýmkoli připojeným zařízením a pomůže proměnit váš dům v chytrou domácnost budoucnosti.

ZigBee vládne všemu

Technologie ZigBee je využívána pro ovládání a správu zařízení chytré domácnosti . Tento protokol je známý svou stabilitou, rychlostí a spolehlivostí. ZigBee Smart Hub pak slouží jako centrální prvek pro propojení ostatních zařízení, jako jsou senzory pohybu, a umožňuje automatizaci různých procesů.

Chytrá domácnost, chytří asistenti

Není žádný problém propojit ZigBee Smart Hub s různými chytrými asistenty, jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant, protože je kompatibilní s oběma. Stačí si stáhnout aplikaci pro iOS nebo Android a můžete začít ovládat svou domácnost hlasem.

Má celý dům v merku

ZigBee se může pochlubit nejen stabilitou a bezpečností, ale také velmi dobrým dosahem až do vzdálenosti 50 metrů. Díky tomu můžete ovládat každý kout své chytré domácnosti. Pro komunikaci s chytrým telefonem využívá ZigBee Smart Hub Wi-Fi připojení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.05 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Tesla Smart
Připojení: Wi-Fi, Zigbee
Baterie: 2x AA
Displej: Zabudovaný LED displej s podsvícením
Funkce: Detekce otevřeného okna, Prázdninový režim, Automatický a manuální režim, Eco režim, Režim proti zamrznutí, Režim rychlého vytápění, Ochrana proti vápenatění
Přesnost: 0,5 °C
Připojení hlavice: ZigBee 2,4 GHz IEEE 802.15.4
Rozměry: 59 x 59 x 100 mm
Rozsah teplot: 5-30 °C
Ventily: M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL
Výdrž baterie: až 18 měsíců
Napájení hubu: DC, 5V, 1A
Připojení hubu: Wi-Fi (2,4 GHz)
Rozměry hubu: 64,7 x 64,7 x 11,6 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TESLA, s dlouholetou historií, rozšiřuje nabídku o chytré produkty pro domácnost s cílem zpřístupnit je všem uživatelům. Zaměřuje se na čističky vzduchu, kamery, chytré produkty pro domácí zvířata, zvlhčovače vzduchu, senzory, vypínače, váhy a chytré vytápění. S aplikací TESLA Smart a jednoduchým ovládáním z mobilního telefonu v češtině, nabízí snadné a cenově dostupné řešení pro chytrou domácnost. Společnost dbá na standardy a kvalitu produktů a pravidelně reaguje na zpětnou vazbu zákazníků pro neustálé zlepšování.