Shelly RC Snubber

99 Kč / ks 81,82 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Obvody absorbující energii se používají k potlačení napěťových špiček způsobených indukčností obvodu, když se elektrický nebo mechanický spínač otevře.

  • Pro použití pro Shelly 1/1PM a Shelly 2.5

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Obvody absorbující energii se používají k potlačení napěťových špiček způsobených indukčností obvodu, když se elektrický nebo mechanický spínač otevře.

Pro použití pro Shelly 1/1PM a Shelly 2.5, které se restartují při aktivní zátěži, jako jsou motory, motory, rolety nebo ty, které znovu napěťové špičky během zapínání.
RC tlumič by měl být zapojen mezi výstup a neutrální obvod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Shelly své uživatele oslovuje širokou nabídkou inteligentních zařízení, jako jsou chytré žárovky, spínače, termostaty a mnoho dalších produktů, jež lze snadno integrovat do existující domácí sítě. Produkty SHELLY jsou vhodné pro široké spektrum uživatelů, od technologických nadšenců, kteří si chtějí svůj domov přizpůsobit do nejmenších detailů, až po ty, kteří hledají snadné řešení pro základní automatizaci. Pokud se zaměříme na uživatelskou zkušenost, SHELLY klade velký důraz na uživatelské rozhraní a celkovou uživatelskou přívětivost. Aplikace SHELLY Cloud je intuitivní, což umožňuje uživatelům rychlé a snadné nastavení a správu svých zařízení.