Inteligentní hračka pro kočky Homerunpet CT10

579 Kč / ks 478,51 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Homerun CT10 - inteligentní hračka pro kočky

Každá kočka je skutečný lovec. S inteligentní hračkou Homerun CT10 uspokojíte instinktivní potřeby svého mazlíčka a povzbudíte ho k aktivitě. Peříčka objevující se v náhodných otvorech jistě upoutají pozornost vašeho mazlíčka a povzbudí ho ke hře. Až 3 provozní režimy vám umožní přizpůsobit zařízení potřebám vašeho mazlíčka. Hračka je napájena 4 bateriemi AA a její provoz usnadňuje barevný LED indikátor.


Chytrý design - skvělá zábava

Zařízení je praktické a kompaktní. Má 6 rovnoměrně rozmístěných otvorů, ze kterých díky pokročilému algoritmu náhodně vyskakují barevná pírka. Než je kočka stihne chytit, zmizí a objeví se na jiném místě, čímž ji povzbuzují k lovu a poskytují jí zábavu na dlouhou dobu.


Barevné peří

Hračka je vybavena dováženým, přírodním krůtím peřím. Jsou měkká a mimořádně příjemná na dotek. Vyznačují se také krásným barvením. Díky nim Homerun CT10 nejen skvěle vypadá, ale také přitahuje pozornost vaší kočky. Peří je vyměnitelné a bezpečné - o svého mazlíčka se nemusíte bát.


3 režimy provozu

CT10 nabízí 3 rychlosti - vysokou, střední a nízkou. Vysoká rychlost je ideální pro aktivní kočky, které rády loví a chtějí lovit. Střední je ideální například pro první použití. Zkontrolujte, jak si vaše kočka vede, a pokud se vám zdá, že je to vhodné, změňte po nějaké době režim hraní. Pokud nastavíte nízkou rychlost, můžete peří snadno a bezpečně vyměnit.


Barevný LED indikátor

Speciální LED indikátor dodává hračce nejen moderní vzhled, ale také vám poskytuje potřebné informace. Mimo jiné se jeho barva mění v závislosti na provozním režimu. Když zvolíte vysokou rychlost, bude přístroj svítit modře, při střední - žlutě a při nízké - fialově. Toto řešení je nejen praktické, ale také příjemné na pohled! Indikátor vás také informuje o tom, že je čas vyměnit baterii, a to tak, že bliká červeně.


Ovládání jedním tlačítkem

Ovládání hračky je mimořádně snadné. Krátkým stisknutím tlačítka na ní ji zapnete nebo vypnete. Dlouhým stisknutím změníte rychlost. A to je vše! Aktivujte zařízení, zvolte příslušný režim a sledujte, jak vaše kočička objevuje svého skrytého lovce uvnitř a přitom se skvěle baví. Výměna peříček je také velmi snadná a nebude vám činit ani sebemenší problém.
 Značka   Homerun 
 Model   CT10 
 Název   Chytrá hračka pro kočky 
 Materiál   ABS PC 
 Velikost   173x75 mm 
 Napájení   4 baterie AA 
 Účel   Pro kočky 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Pet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.475 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Homerunpet se zabývá výrobou a prodejem kvalitních a designových doplňků pro domácí mazlíčky. Jejich sortiment zahrnuje luxusní postele pro psy a kočky, stylové oblečky, hračky, ale také designové misky a chůvy. Produkty Homerunpet jsou navrženy s důrazem na kvalitu materiálů a pohodlí zvířat, aby byly nejen praktické, ale i krásným designovým prvkem vašeho domova.