Dreame Bot L10 Pro

Works with alexa
Značka: Dreame
9 990 Kč / ks 8 256,20 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Robotický vysavač s vytíráním

 • Až 4000 Pa!
 • Promyšlený design
 • Detekuje překážky díky technologii High Precision 3D
 • Baterie s kapacitou 5200 mAh
 • Hlasové ovládání

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

L10 Pro je mimořádně výkonný vysavač, který vaše podlahy nejen vysaje, ale také vyčistí. Štíhlý tvar vám dává neomezené možnosti dosáhnout i na těžko přístupná místa a moderní technologie detekce překážek minimalizuje riziko vyrušení přístroje. Robot disponuje nádržkou na vodu o objemu 270 ml a jeho pracovní doba dosahuje 2,5 hodiny, což dává možnost úklidu až 250 m2 plochy.

L10 Pro

 Až 4000 Pa!


L10 Pro se od ostatních modelů a konkurenčních vysavačů liší silným sacím výkonem 4000 Pa, který se blíží a v některých případech i překračuje výkon standardních vysavačů. Díky tomu se na podlaze nezachytí ani ta nejmenší špína, prach nebo vlasy. To je víc, než od úklidového robota očekáváte!

 

Promyšlený design

Dreame L10 Pro je zařízení 2 v 1. Robot dokáže snadno udržet vaši podlahu bez nečistot díky své schopnosti uklízet a vytírat zároveň. Nádržka na vodu o objemu 270 ml stačí na úklid velké plochy a nádoba na prach pojme až 570 ml nečistot.

 

 

Pokročilá navigační technologie

L10 Pro individuálně upravuje strategii úklidu na základě mapy každé místnosti. Pomocí laserové navigace LDS a algoritmů SLAM robot naviguje klikatou trasou, aniž by vynechal jediný centimetr, a zefektivňuje tak vysávání. Speciální aplikace umožňuje ovládat zařízení na dálku a uklízet ještě důkladněji.

 

Detekuje překážky

Díky technologii High Precision 3D má L10 Pro odezvu v reálném čase. Detekuje překážky mnohem lépe, a to i ve slabě osvětlené místnosti. Funkce dávající možnost vytvořit virtuální zeď je pro robota dalším omezením, které zároveň minimalizuje riziko jeho poškození tím, že se dostane na nežádoucí místa.

 

Účinný systém čištění


Robot má čtyř úrovňový systém čištění, který se rovná vysoce přesnému čištění jakéhokoli typu nečistot. Boční kartáč odstraňuje prach z těžko přístupných míst, jako jsou rohy, zatímco hlavní válec je odolný proti zamotání a zodpovídá za sběr prachu nebo vlasů. Díky sacímu výkonu 4000 Pa vysavač L10 Pro snadno pohltí velké nečistoty a dvouvrstvý filtr E11 zachytí i částice o velikosti 0,3 mikronu. Přístroj zbaví majitele domácích mazlíčků chlupů nebo se postará o domácnost bez bakterií a přátelskou k dětem.

 

Dlouhá doba provozu


Baterie s kapacitou 5200 mAh zaručuje až 2,5 hodiny provozu na jedno nabití. Robot je vhodný i pro majitele velkých domů a je schopen uklidit až 250 m2 prostoru. Chcete více? Zařízení se automaticky vrátí do nabíjecí stanice, když je úroveň nabití baterie příliš nízká. Navíc si sám vypočítá množství energie, které potřebuje k dokončení práce, a přesně tolik jí doplní. Po dobití pokračuje v práci od místa, kde ji přerušil, a šetří tak váš čas.

 

Přizpůsobte si svého robota


Pomocí aplikace můžete vytvořit zóny čištění, například povolit bodové čištění, při kterém L10 Pro vyčistí vámi určené oblasti, nebo zónové čištění výběrem většího prostoru k čištění. Kromě toho je zde možnost povolit virtuální zeď, takže vysavač nebude uklízet ve vámi určených oblastech.

 

Inteligentní úklid s L10 Pro


Vysavač je vybaven senzory na ochranu před nežádoucími událostmi. Je dostatečně štíhlý, aby se dostal pod nábytek nebo postel, ale udělá to pouze v případě, že výklenek není příliš nízký. Má senzory pádu, takže nespadne ze schodů, a funkce čištění okrajů zajistí, aby byl každý centimetr vašeho domova čistý. L10 pro překonává překážky ve výšce 20 mm, takže se snadno dostane i do koberců. Nejenže odvede práci za vás, ale nebude vyžadovat žádnou zbytečnou pozornost!

 

Hlasové ovládání

Od této chvíle se vysávání stane potěšením! Vysavač L10 Pro je vybaven funkcí hlasového ovládání. Stačí říct "Alexo, zapni vysavač" a je hotovo. Byt se uklidí sám. Kromě toho se výrobek od Dreame propojí s dalšími domácími spotřebiči prostřednictvím aplikace Mi Home.

 

 

Balení obsahuje:

 • Dreame L10 Pro
 • Nabíjecí stanici
 • Čistící kartáček
 • Napájecí kabel
 • Mop
 • Boční kartáč
 • Návod k použití

 

Parametry

Hlučnost65dB
Značka Dreame
Model L10 Pro
Rozměry 350 x 350 x 96.8 mm
Váha 3.7 kg
Max. pracovní doba 2.5 h
Kompatibilita Mi Home app, Amazon Alexa
Komunikace Wi-Fi 2.4 GHz
Příkon 46W
Sací výkon až 4000Pa
Kapacita baterie 5200mAh
Kapacita nádoby na prach 570ml
Kapacita nádoby na vodu 270ml
Barva Černá
Typ filtru EPA RHF1

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Life
Hmotnost: 5.7 kg
Kompatibilita: Amazon Alexa, Alexa
Připojení: Wi-Fi
Kapacita zásobníku na prach: 570 ml
Kapacita nádrže na vodu: 270 ml
Výdrž: Až 150 min
Výběr varianty: Úklidový robot Dreame L10 Pro
Navigační systém: LDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Dreame Technology, známá jako „Dreame“, byla založena v roce 2017 s cílem inovovat a změnit životy lidí prostřednictvím technologií. Specializuje se na inteligentní úklid domácností a péči o zahradu. Nabízí robotické vysavače a mopy, bezdrátové tyčové vysavače, vysokorychlostní vysoušeče vlasů a nově také robotické sekačky. Každý produkt je navržen s důrazem na pohodlí a inovace, aby přinesl vylepšení do domovů uživatelů.