Zigbee bateriový vypínač - AQARA Wireless Switch Mini (WXKG11LM)

339 Kč / ks 280,17 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Aqara Wireless Mini Switch je dálkový ovladač s kompaktním designem a nízkou spotřebou energie.

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Nevyžaduje žádné kabely napájení je pomocí baterie CR2032. Minimalistický design jej umožňuje umístit kdekoli nebo ovladač můžete připevnit na povrch pomocí nálepky.

  • Jediným stisknutím, dvojitým stiskem nebo dlouhým stiskem ovládáte různé inteligentní doplňky, například zásuvku Smart Plug.
  • Funguje jako inteligentní zvonek: Bezdrátový mini spínač lze použít jako zvonek v kombinaci s Aqara Hub. Vyzváněcí tón můžete také přizpůsobit prostřednictvím aplikace Aqara.

Nouzové tlačítko: Bezdrátový mini spínač můžete využít také jako nouzové tlačítko doma. Po stisknutí Aqara Hub odešle upozornění push a spustí alarm.

Poznámka 1: Tohle zařízení je verze EU, model: WXKG11LM. Tato verze zařízení je určena pro použití s EU verzí řídící jednotky Aqara Hub EU.
Poznámka 2: Toto zařízení lze použít s řídící jednotkou Aqara Hub, která může pracovat s aplikacemi Aqara Home app (Android nebo iOS) nebo Xiaomi Mi Home app (Android nebo iOS).
Poznámka 3: Chcete-li tato zařízení používat jako zařízení HomeKit, je potřebný Aqara Hub. Tento Aqara Hub může fungovat jako bridge HomeKit (musíte použít aplikaci Aqara Home), což znamená, že zařízení, které se připojují k Aqara Hub, se dají ovládat pomocí aplikace HomeKit. Pokud chcete ovládat zařízení na dálku, nikoli z vaší domácí domácí sítě Wi-Fi / LAN, potřebujete jako domácí hub Apple TV (s tvOS 10.2 nebo novější) nebo iPad (s iOS 10.3 nebo novější) nebo HomePod.
Poznámka 4: HomeKit kompatibilní příslušenství: Aqara Hub, Smart Plug, Wireless Mini Switch, Wireless Remote Switch (Single Rocker), Wireless Remote Switch (Double Rocker), Door and Window Sensor, Motion Sensor, Temperature and Humidity Sensor, Vibration Sensor, Water Leak Sensor

Specifikace

  • Model: WXKG11LM
  • Baterie: CR2032
  • Bezdrátový protokol: Zigbee
  • Rozměry: 45 × 45 × 12 mm
  • Provozní teplota: -10 ℃ - + 55 ° C
  • Provozní vlhkost: 0 - 95% relativní vlhkosti, nekondenzující
  • Obsah balení: Mini Mini Switch x 1, Samolepka x 1, Stručný průvodce x 1
  • Aplikace: Aplikace Apple Home (iOS 11.0 nebo novější), aplikace Mi Home (verze iOS 4.9.1 nebo novější, Android verze 5.4.2 nebo novější)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aqara je dynamická značka inteligentní domácí automatizace, která patří pod světoznámého výrobce Xiaomi. Specializuje se na vývoj chytrých domácích zařízení, jako jsou senzory, spínače, kamery a centrální jednotky. Jednotlivé produkty značky Aqara jsou navržené tak, aby spolu dokonale komunikovaly a vytvářely tak integrovaný systém, který lze ovládat jednoduše přes mobilní aplikaci. Díky široké kompatibilitě s dalšími platformami jako jsou Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa, je Aqara oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a uživatelsky příjemné řešení pro chytrou domácnost. Ať už jste nadšenec do technologií, usilujete o zvýšení bezpečnosti vašeho domova, nebo se snažíte snížit energetickou stopu, Aqara má řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám.