Chytrý Wi-Fi vypínač Sonoff MINI R3

Works with Apple Home Works with alexa
Značka: Sonoff
249 Kč / ks 205,79 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • připojení Wi-Fi
  • aplikace eWeLink
  • maximální zatížení 16 A a 3500W 
  • hlasové ovládání     

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

Chytrý Wi-Fi vypínač Sonoff MINI R3

Ještě pohodlnější a bezproblémovější ovládání vašich chytrých zařízení? S vypínačem Sonoff MINI R3 je to možné! Výrobek umožňuje ovládat připojená zařízení pomocí aplikace eWeLink nebo hlasových asistentů, jako jsou Google Assistant, Amazon Alexa a Alice. Získal certifikace TÜV, FCC a CE a má maximální zatížení 16 A a 3500 W. Navíc po spárování MINI R3 se samostatně dostupným přepínačem S-MATE získáte ještě více možností dálkového ovládání svých zařízení.

Spárování s přepínačem S-MATE

Zapomeňte na nejčastější problémy se správou chytré domácnosti. Když zařízení MINI R3 spárujete s přepínačem S-MATE, můžete jej ovládat lokálně v dosahu až 50 m, a to i v případě, že nelze navázat internetové připojení - umožňuje to signál eWeLink-Remote. Přepínač S-MATE je napájen baterií CR2032, takže nevyžaduje použití neutrálního kabelu (N). Můžete jej tedy snadno používat i při instalaci "starého typu".

MINI R3 + S-MATE - co byste ještě měli vědět?

Instalace obou spínačů je velmi jednoduchá. Nainstalujte S-MATE do nástěnné spínací skříňky - je kompatibilní s 1/2/3klíčovými spínači různých typů. Díky tomu můžete například jedním tlačítkem zapínat/vypínat zařízení a ostatními aktivovat scény v aplikaci eWeLink. Kromě toho je možné spárovat jeden spínač S-MATE s několika spínači MINI R3 nebo naopak. Tímto způsobem můžete optimálně přizpůsobit svou chytrou domácnost svým potřebám.

Bezpečnost používání

Zpacování v nejvyšší kvalitě. Vypínač MINI R3 získal certifikát TÜV a splňuje také normy CE a FCC. To znamená, že zařízení je plně v souladu s mezinárodními právními předpisy. Zajišťuje bezpečnost používání a bude vám dobře sloužit po dlouhou dobu. Díky promyšlenému designu a použití kvalitních materiálů je navíc vypínač mimořádně trvanlivý a odolný proti opotřebení.

Mnoho možností dálkového ovládání

Pomocí aplikace eWeLink můžete dálkově zapínat a vypínat zařízení spárovaná s vypínači - nejen doma, ale i v práci nebo na dovolené. Můžete také nastavit pracovní plány a chytré scény. Můžete například zařídit, aby se ventilátor automaticky zapnul, když přídavný senzor (prodává se samostatně) zjistí, že teplota v místnosti překročila určitou hodnotu. Zařízení můžete také seskupit a ovládat jich několik současně.

Hlasové ovládání

Připojená zařízení se spínači lze ovládat také hlasem. MINI R3 spolupracuje s chytrými asistenty, jako jsou Google Assistant, Amazon Alexa a Alice. Stačí pár slov a můžete zhasnout světla, aniž byste se pohnuli z pohodlí svého gauče nebo křesla! A co víc, vypínač sice není kompatibilní s Apple HomeKit, ale v aplikaci eWeLink je k dispozici zástupce Siri. Takže si můžete nechat pomoci i od tohoto asistenta!

 

Parametry

Značka Sonoff
Model MINIR3
Vstup 100-240V ~50/60Hz 16A max.
Výstup 100-240V ~50/60Hz 16A max.
Max. zátěž 3500W
Vzdálenost příjmu eWeLink-Remote Až 50 m v otevřeném prostoru
Podporované operační systémy Android, iOS
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz
Materiál (plášť) PC V0
Rozměry 54x45x24 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.069 kg
Kompatibilita: Google Assistant, Apple HomeKit, Alice, Alexa
Připojení: Wi-Fi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sonoff je mladá společnost založená v roce 2015 s cílem zlepšit životy lidí prostřednictvím jejich chytrého elektrického příslušenství. Navrhují, testují a vytvářejí inovativní, jednoduché a cenově dostupné produkty pro každou domácnost. Mezi jejich produkty patří chytré vypínače, zásuvky, žárovky a bezpečnostní zařízení, která lze snadno ovládat pomocí aplikace eWeLink pro Android a iOS a jsou kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Google Assistant a Amazon Alexa. Slogan značky Sonoff "Your Smart Home Solution" perfektně vystihuje zaměření a poslání této inovativní společnosti.