Modul chytrého záclonového spínače ZigBee Avatto N-ZCSM01-1 TUYA

Works with alexa
Značka: Avatto
339 Kč / ks 280,17 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

 

Detailní informace

UŠETŘETE S CHYTROU DOMÁCNOSTÍ
UŠETŘÍTE PENÍZE
Protože chytrá domácnost zároveň pomáhá šetřit peněženku
SNADNÁ INSTALACE
SNADNÁ INSTALACE
Vše zvládnete sami bez pomoci, nástroje na díry máme taky
EXPERTI NA CHYTROU DOMÁCNOST
EXPERTI NA SMART HOME
Provedeme Vás celým procesem od montáže až po ovládání v aplikaci.

Detailní popis produktu

ZigBee Avatto N-ZCSM01-1 TUYA

Chytrý ovladač rolet je moderní řešení pro lidi, kteří si v každodenním životě cení pohodlí a komfortu. Díky dálkovému ovládání prostřednictvím aplikace Smart Life/Tuya Smart můžete ovládat rolety ve své domácnosti kdekoli a kdykoli prostřednictvím telefonu nebo tabletu. Ovladač je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home, nabízí možnost nastavení stupně otevření žaluzií a také vytváření časových plánů. Podívejte se, jak je to pohodlné!

Avatto/N-ZCSM01-1/1

Nastavení stupně otevření

Funkce pro nastavení stupně otevření žaluzií umožňuje přesně nastavit úroveň otevření okna pomocí procentuální lišty nebo hlasových příkazů. Takové řešení vám pomůže upravit množství světla, které se dostane do místnosti, a vytvořit tu správnou atmosféru pro vaše činnosti!

Avatto/N-ZCSM01-1/2

Seskupte svá zařízení

Ovladač žaluzií Avatto ZigBee umožňuje seskupit několik zařízení, takže můžete ovládat žaluzie v různých místnostech. Díky funkci "propojení" může ovladač spolupracovat s dalšími moduly, senzory a zařízeními v domě, což vám umožní vytvářet různé scénáře, například režim spánku, pracovní režim, režim večeře nebo příchodu domů.

Avatto/N-ZCSM01-1/3

Vytvoření pracovního plánu

Řídicí jednotka má také funkci plánování, takže můžete naplánovat automatické ovládání žaluzií podle svých potřeb. Zařiďte, aby se žaluzie odvíjely každý den ve stejnou dobu, a zpříjemněte si tak vstávání. Chytrá domácnost se přizpůsobí vašemu rytmu!

Avatto/N-ZCSM01-1/4

Společná správa

Funkce "Rodinné sdílení" umožňuje změnit oprávnění a umožnit ostatním uživatelům přístup ke správě rolet. Všichni členové domácnosti tak budou moci využívat chytrý domov a bez námahy si přizpůsobit stupeň otevření rolet svým vlastním preferencím.

Avatto/N-ZCSM01-1/5

Snadná instalace

Inteligentní ovladač rolet ZigBee Avatto se snadno instaluje. Před instalací je však třeba vypnout elektrické napájení. Instalace vám nezpůsobí velké potíže a nezabere mnoho času.

Avatto/N-ZCSM01-1/6

Balení obsahuje

  • Modul
  • Držák
  • Uživatelská příručka
 
Parametry

Typ výrobku: Modul pro připojení modulu: 1-kanálový roletový modul Zigbee
Napětí: AC100-240V 50/60Hz
Maximální zatížení: 1,5 m., 2,5 m., 3,5 m: 3A
Provozní frekvence: 2,405 GHz-2,480 GHz IEEE802.15.4
Provozní teplota: -10 ℃ až + 40 ℃
Protokol: Zigbee 3.0
Provozní rozsah: <100m
Rozměry: (šířka x hloubka x výška) 39,2 x 39,2 x 18 mm
Třída krytí IP: 1: IP20

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Home
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.041 kg
Kompatibilita: Google Home, Tuya, Alexa
Připojení: Zigbee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avatto je společnost zaměřená na posílení chytrých domácností po celém světě pomocí bezproblémového ovládání. Jejich inovativní zařízení jsou navržena s důrazem na jednoduchost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace a kompatibilitu s hlasovými asistenty jako Google a Amazon. Avatto nabízí širokou škálu produktů pro osvětlení, zabezpečení, správu energie a zábavu, které zvyšují funkcionalitu domova a zjednodušují život. Snaží se zajistit bezproblémovou integraci, vysoký výkon a spolehlivost každého zařízení. Avatto se snaží překonat očekávání zákazníků a umožnit jim využít plné potenciálu chytrého bydlení.